Niemcy czeka pucz?! Bundeswehra rozdarta, Merkel przerażona

Angela Merkel

Właśnie został ujawnione przerażające informacje na temat sytuacji w Bundeswehrze. Do tej pory wszystko było ukrywane, żeby nie wzbudzać społecznego niepokoju. Sprawy jednak zaszły już tak daleko, że dłużej nie da się tego przemilczeć.

Wiele wskazuje na to, że w Niemczech szykowany jest przewrót zbrojny. Ma on być przygotowywany przez skrajnie prawicowych oficerów niemieckiego wojska, którzy zradykalizowali się w związku z proimigracyjną polityką prowadzoną przez Angelę Merkel.

Niemieccy żołnierze nie chcą uchodźców

Niemieckim żołnierzom nie podoba się kierunek, w którym zmierza państwo. Dobrze wyszkoleni i świetnie uzbrojeni niemieccy oficerowie chcą siłowo przejąć władzę w państwie i skończyć z polityką otwartych ramion dla przybyszy z Afryki i Bliskiego Wschodu.

W Niemczech dochodzi do regularnych kradzieży broni oraz amunicji z koszar należących do Bundeswehry.

Ministerstwo obrony otwarcie mówi o problemie

Niemcy już nie kryją się z problemem. Ministerstwo obrony tego kraju odpowiadając na interpelację poselską oficjalnie przyznało, że dochodzi do masowych kradzieży broni i amunicji, która znajduje się w koszarach.

Polskiemu Radiu, które skontaktowało się z biurem poselskim autorki zapytania poselskiego udało się potwierdzić te informacje.

Wielkie kradzieże z koszar

Według oficjalnych szacunków zginęło 75 karabinów maszynowych oraz amunicja w przerażającej ilości 57 tysięcy sztuk przez ostatnie 8 lat.

Resort obrony przyznał się, że utajnił te dane z obawy przed popłochem społeczeństwa oraz problemem, jaki mógłby powstać, gdyby spadło zaufanie Niemców do Bundeswehry.

Takie zamiatanie sprawy pod dywan nie wyszło jednak niemieckim urzędnikom na dobre. Nasi zachodni sąsiedzi stosują taktykę polegającą na tym, ze koszary strzeżone są przez… prywatne agencje ochrony.

Wielu ludzi puka się w głowę za każdym razem gdy to słyszy. Takie budynki powinni być pilnowane przez żołnierzy na warcie, to jest ich zawód.

Angela Merkel zostanie obalona?

W związku z powyższym, w Niemczech narasta panika. Niemieccy obywatele z jednej strony boją się islamskiego terroru, a z drugiej strony obawiają się, że wojna domowa o władze może pochłonąć dużo przypadkowych ofiar.

Źródło: fakty.interia.pl

Chwileczkę...