Idzie INWAZJA! Wielka armia wściekłych imigrantów w szarży na Europę Wschodnią

Armia uchodźców licząca tyle osób co Wojsko Polskie zebrała siły przed granicami Europy. Imigranci planują pokonać zasieki i przedrzeć się na teren Unii Europejskiej przez Bałkany.

Właśnie ma miejsce coś, przed czym trzeźwo myślący Europejczycy przestrzegali od dawna. Niestety byli oni w mniejszości i Unia Europejska nie zdołała w porę zneutralizować zagrożenia.

UE potępia prawicę za ksenofobię

Państwa takie jak Węgry od wielu lat domagały się zamknięcia granic UE na uchodźców. Niestety organizacja, zamiast poprzec postulat budowy antyimigranckich murów, krytykowała europejską prawicę za ksenofobię.

Teraz kontynent stanął w obliczu Inwazji. Nielegalni imigranci uformowali 60-tysięczną armię. To niemal tyle, ile liczy Wojsko Polskie, szczególnie po odjęciu tych żołnierzy, którzy pełnią funkcje biurowe.

Wedrą się na teren UE

Przybysze zamierzają przedostać się przez Bałkany na teren Unii Europejskiej. W związku z powyższym chorwacki minister spraw wewnętrznych Davor Bozinović wezwał UE, aby podjęła natychmiastową reakcję.

W Chorwacji obawiają się szturmu i błagają Unię by bezzwłocznie podjęła działanie zapobiegające wielkiemu niepokojowi, który grozi Europie. Szarańcza uchodźców jak na razie gromadzi siły na granicy Albanii oraz Grecji. Przybysze, głównie młodzi mężczyźni mają w planach sforsowanie Czarnogóry oraz Bośni i Hercegowiny, by przedrzeć się przez Chorwację na terytorium Unii Europejskiej.

Chorwacja błaga o pomoc

Chorwaci proszą organizację o wzmocnienie zewnętrznych granic Unii Europejskiej, w przeciwnym razie do Europy wleje się całe mrowie nielegalnych imigrantów.

Zachodnie elity nadal jednak są ślepe na problem. Lewicowi politycy, którzy sprawują władzę w tych państwach oburzają się na wszelkie antyimigranckie wypowiedzi oraz działania oraz zmuszają podległe im służby do ukrywania tożsamości sprawców krwawych zamachów rozrywających Europę. W nieskończoność jednak udawać się nie da.

Źródło: wolnosc24.pl

Chwileczkę...