Żydzi po CICHU dogadali się z ONZ. To koniec dla Palestyńczyków

CETA

Masakra w Strefie Gazy pochłonęła już 58 Palestyńczyków, a około 2 500 poniosło obrażenia. Stan wielu z nich jest bardzo ciężki. Jeśli Autonomia Palestyńska liczyła na pomoc organizacji międzynarodowych, to już teraz może pogodzić się z tym, że nikt im nie pomoże.

Po tym, jak Żydzi zawarli układ z USA oraz Radą Bezpieczeństwa Narodowego, Palestyńczycy ze swoim dramatem pozostają sami.

Żydzi strzelali do Palestyńczyków jak do kaczek

Armia Izraela słynie z bezwzględności. Kiedy mieszkańcy Autonomii Palestyńskiej wywołali powstanie w związku z przenosinami ambasady USA do Jerozolizmy, izraelscy żołnierze strzelali do Palestyńczyków jak do kaczek.

Teraz okazuje się, że nie będzie nawet śledztwa w sprawie krwawej masakry, która miała miejsce wczoraj. Wszystko za sprawą bardzo dobrych kontaktów Żydów z najważniejszymi politykami Stanów Zjednoczonych.

USA zablokowały śledztwo

W związku z powyższym USA postanowiły zablokować oświadczenie, które miała przyjąć Rada Bezpieczeństwa ONZ w ramach którego postulowano przeprowadzenie niezależnego śledztwa szczegółowo wyjaśniającego przebieg dramatycznych wydarzeń, do których doszło w Strefie Gazy.

Według wstępnych założeń projektu, urzędnicy organizacji międzynarodowej potępili terror i rzeź mającą miejsce na terenach Autonomii Palestyńskiej. Rada Bezpieczeństwa ONZ chciała „wyrazić swoje oburzenie i smutek po śmierci palestyńskich cywilów, którzy korzystają z prawa do pokojowego demonstrowania”, postulowano także wszczęcie przejrzystego i transparentnego śledztwa.

Po tym gdy Donald Trump podjął decyzję o przeniesieniu ambasady USA do Izraela Palestyńczycy zbuntowali się i rozpoczęli protest. Cała sytuacja okazała się doskonałym pretekstem dla żydowskiego wojska, które urządziło w Strefie Gazy krwawą jatkę.

Strefa Gazy bezradna

Według niektórych organizacji, za masakrę odpowiada Biały Dom. Najważniejsi amerykańscy politycy są jednak zdania, że zdecydowaną „izraelską reakcję” sprowokował Hamas.

Wstrząsające jest to, że gdy dochodzi do krwawej masakry, której dopuścili się Żydzi, organizacje międzynarodowe zdają się nie dostrzegać problemu i uchylają się przed przeprowadzeniem obiektywnego śledztwa. Z drugiej strony Polska jest nieustannie atakowana przez pozarządowe instytucje, za rzekome łamanie Konstytucji w naszym kraju.

Źródło: tvp.info

 

 

Chwileczkę...