Niepełnosprawni WŚCIEKLI na Hartwich. To co zrobiła …

Iwona Hartwich
Fot. Facebook.com

Iwona Hartwich zasłynęła z zaciekłej walki o pieniądze dla opiekunów osób niepełnosprawnych. Okazuje się jednak, że bezkompromisowość kobiety, jej przeszłość, którą ujawnił bloger Piotr Wielgucki oraz metody, które zastosowała zdyskredytowały protest.

Na forach internetowych wrze i co ciekawe liderka protestu dla wielu Polaków nie jest bohaterką. Według całego mnóstwa użytkowników sieci pani Hartwich jest osobą chciwą.

Iwona Hartwich zostanie rozliczona?

„Matka Kurka” wprost oskarża twarz okupacji sejmowej o oszustwa. Piotr Wielgucki stwierdził, nawet, że jest gotowy na proces sądowy z kobietą, aby ujawnić prawdę związana z jej działalnością w stowarzyszeniu, które miała zamknąć.

Zdaniem internautów cały protest jest ustawką. Pani Hartwich nie idzie bowiem na żadne ustępstwa, co według dużej ilości użytkowników sieci może świadczyć o tym, że dogadała się z przedstawicielami opozycji, a ciągnięcie „opery mydlanej”, jak przez niektórych nazywany jest protest służy temu, by nadszarpnąć poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości, a politycy opozycji mogli ogrzewać się w blasku kamer.

W związku z niewygodnymi informacjami, które pojawiają się na temat Iwony Hartiwch internauci są wściekli i domagają się jak najszybszego usunięcia osób koczujących na korytarzu Sejmowym. Według osób, które komentują tę sprawę na forach internetowych „panie zachowują się jak przekupki na targu” a to nie koresponduje z powagą Parlamentu.

W internecie wrze

– Nie robić chlewu z sejmu!

– Powinni już dawno wyprowadzić protestujących z Sejmu, działania protestujących to zlecenie oszalałej opozycji.

– Dawno ich powinni wyprowadzić to jest urząd, a nie targowisko.

– Ta pyskata cwaniara i jej chamskie zachowania sięgają dna. Dokładnie widać że jest sterowana przez odpowiednie osoby z opozycji PO i Nowoczesna.

– Tu nie chodzi o 500 zł, bo Ona tyle na waciki wydaje. Koryto się marzy i łatwa kasa. Powinna być ukarana, bo to najgorsze świństwo wykorzystać ułomność swojego dziecka do oszustwa i chęci łatwego zysku.

– Rozliczyć ich jak za hotel 5-cio gwiazdkowy!

– Ta pani zrobiła to, że Polacy odwrócili się od chorych i nawet są źli na roszczeniowe żądania.

– Jutro zażądają samochodu dla każdego dziecka.

– Już dawno bym pogonił to barachło do domu, niech rozbiją obóz na klatce i tam niech katują swoje chore i pokrzywdzone przez los dzieci, a jak potrzebują rozgłosu, to niech ustawią sobie kamery i prowadzą przekaz na tym portalu 24h.

– Czemu nie nauczyła syna jakiegoś zawodu? Do dyskusji politycznej jest pierwszy. Znaczy że umysłowo jest sprawny – pisali internauci.

Hartwich zbyt roszczeniowa

W związku z powyższym niepełnosprawni, którzy nie popierają protestu w Sejmie są wściekli na panią Iwonę Hartwich. Argumentują oni bowiem, że skrajnie roszczeniowe działania kobiety doprowadziły do tego, iż Polacy zaczęli odwracać się od potrzebujących. Dobitnie świadczą o tym powyżej zacytowanie wypowiedzi.

 

Chwileczkę...