Partia Macrona ma już dość! Wypowiadają wojnę imigrantom

Francja

Partia Emanuela Macrona podjęła decyzję, której nikt się nie spodziewał. Obrońcy praw człowieka w ciężkim szoku. Francja zamierza zrobić porządek z nielegalnymi imigrantami.

Wiele wskazuje na to, że Francuzom skończyła się cierpliwość. Zgromadzenie Narodowe Francji podjęło miażdżącą decyzję dla przybywających do tego kraju niezgodnie z prawem przybyszy.

Nowa ustawa wstrząsnęła Francuzami

Zarządzenie ugrupowania Emanuela Macrona okazał się jednak dla wielu francuskich polityków ogromnym wstrząsem i spotkało się też z dużą lawiną krytyki. Kraj ten jest bowiem zdominowany przez poprawność polityczną.

Mimo wielu incydentów z udziałem imigrantów, takich jak: napady, rozboje, czy demolowanie infrastruktury użytku publicznego, to francuska lewica nadal nie jest w stanie skrytykować przybyszów z Afryki czy Bliskiego Wschodu z obawy przed oskarżeniem o rasizm, czy ksenofobię.

Francja ma dosyć

Najwyraźniej jednak ludzie skupieni wokół prezydenta Macrona w końcu postanowili powiedzieć dość i zaprowadzić trochę porządku w kraju.

W związku z powyższym przeforsowana została kontrowersyjna ustawa. Zgodnie z nią sprawniej ma działać system deportacji nielegalnych imigrantów. Natomiast ci uchodźcy, którzy otrzymają azyl będą objęci specjalną pomocą, dzięki której skuteczniejsza ma być ich integracja z krajem, do którego przybyli.

Ponadto areszt związany z deportacją uchodźców, którzy przybyli do Francji niezgodnie z prawem został wydłużony z 45 do 90 dni.

Proponowane linki:

  1. Finlandię WMUROWAŁO! Zazdrości Polsce wielkiego sukcesu
  2. MAKABRYCZNE! W Szwecji szkoły zmieniły się w więzienia
  3. Ale BOMBA! PiS poszedł na całość. „Wprowadzamy 1000+”

Źródło: wprost.pl

Chwileczkę...