Niemiła niespodzianka. Imigranci chcieli zgwałcić kobietę, trafili na…

imigranci

Tego imigranci się nie spodziewali. Chcieli wykorzystać seksualnie piękną kobietę. Nie zdawali sobie jednak sprawy z tego co ich czeka. Dziewczyna okazała się bardzo wysportowana.

Na niekorzyść Mohhamada Islama oraz Shehaba Smekramuddina przemawiało szczególnie to, iż kobieta szczególnie umiłowała sobie dziedzinę sportu jaką są sztuki walki, a konkretnie karate.

Pozory mylą

Mężczyźni chcieli zaspokoić swoje zwierzęce instynkty i napadali na niepozornie wyglądającą kobietę. Jak się jednak okazało, pozory mylą.

Brutalni imigranci rzucili się na dziewczynę, która okazała się mistrzynią karate. Niedoszli gwałciciele chcieli obezwładnić młodą sportsmenkę i zaspokoić pożądanie jej ciała.

Nie było im to jednak dane. Dziewczyna raz po raz wymierzała napastnikom profesjonalne kopniaki. Masakrowała imigrantów również pięściami, a nawet w ferworze walki uderzała w sprawców napaści głową.

Kobieta szybko wyzwoliła się od niebezpieczeństwa. Mimo, że poradziła sobie w pojedynkę z agresorami postanowiła wezwać policję. Całe zdarzenie miało miejsce w Szkocji.

Imigranci winni

Choć mężczyźni nie przyznawali się do popełnienia czynów, o które zostali oskarżenie przez mistrzynię karate, to sąd po rozeznaniu w sprawie uznał ich za winnych. Teraz mężczyźni posiedzą w areszcie, gdzie będą czekać na to aż sąd zdecyduje o wymiarze kary.

Mimo, iż kobieta dała sobie radę, cały czas nie może otrząsnąć się z tego co ją spotkało. Bardzo ucierpiała na tym jej psychika.

– O niczym nie mogłam myśleć. Czułam, że za chwilę zostanę zgwałcona. Ten napad to dla mnie bardzo trudne doświadczenie. Od tego czasu miewam ataki paniki i cały czas czuję się zagrożona – wyznała w trakcie rozprawy sądowej sportsmenka.

Proponowane linki:

  1. Za rządów PO TVP płaciła mu krocie. Kurski zgotował piekło gwiazdorowi
  2. Partia Macrona ma już dość! Wypowiadają wojnę imigrantom
  3. Finlandię WMUROWAŁO! Zazdrości Polsce wielkiego sukcesu

Źródło: fronda.pl

Chwileczkę...