Lis zapada się pod ziemię. Córka ujawniła jego SMS-y!

0

Tomasz Lis na co dzień zajmuje się krytykowaniem PiS-u w mediach społecznościowych. Jest też redaktorem naczelnym tygodnika „Newsweek”, który dosłownie na każdej okładce przedstawia polityków partii rządzącej jako terrorystów, wściekłe psy czy szaleńców. 

Tomasz Lis od pierwszych dni III RP jest czołowym przedstawicielem postkomunistycznego establishmentu. Nienawidzi prawicy i narodowców, którzy zamiast o interesy elit, upominają się o idee i wartości.

ZOBACZ TEŻ: Bruksela: Właśnie zapadła ostateczna decyzja ws. Polski! „Nie ma od niej odwołania”

SMS-y Lisa ujawnione

Naczelny „Newsweeka” ma obsesję na punkcie postępowości i nowoczesności. Bardziej niż z polskości, czuje dumę z bycia obywatelem Unii Europejskiej. Polaków uważa za zaściankowy, lekko zacofany naród, który powinien w stu procentach naśladować Europę zachodnią.

Lis bardzo ochoczo, podobnie jak inni dziennikarze z jego środowiska, nabija się także z samego Jarosława Kaczyńskiego. Że nie ma konta bankowego, prawa jazdy. Wreszcie że nie korzysta z internetu. I tutaj Tomasz Lis wpadł we własne sidła. Jako twitterowicz, dumny użytkownik smartfona, pytał córkę o podstawy social mediów.

Jego córka Pola Lis ujawniła treść jego SMS-ów. Jak się okazuje, znany dziennikarz nie wie, czym jest hasztag. Lisówna bez skrupułów go za to wyśmiała.

„Tak. Jest 6:20.#godwhy” – napisała Pola Lis.

„Ok. Co to jest godwhy” – zapytał zaskoczony Tomasz Lis.

„Hasztag. Takie młodzieżowe. Nie wiesz co to hasztag” – Pola oczywiście pospieszyła z tłumaczeniem…

„Ale co on ma z tym zrobić To limit lotniczy czy co?” – dopytywał zaciekawiony ojciec.

„:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Padłam” – podsumowała ujawnioną konwersację Pola.

Trzeba przyznać, że jak na człowieka udzielającego się również w mediach internetowych, Lis wykazał się wyjątkową niewiedzą. Kto jak kto, ale dziennikarz powinien orientować się, czym jest hasztag, chociażby z uwagi na swoją profesję. Tym bardziej, gdy wyśmiewa innych za zacofanie i nienadążanie za nowinkami technologicznymi.

Hasztag – krótkie wiadomości na mikroblogach i serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Instagram mogą być oznaczone przez dodanie kratki przed ważnymi słowami. Po kliknięciu w nie, możemy zobaczyć wszystkie wpisy na dany temat pojawiające się w ostatnim czasie.

źródło: pikio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here