Wojewódzkiego wbiło w fotel! Różalski powiedział, których polityków podziwia

2

Nie to chciał usłyszeć Wojewódzki. Zapytał jednego z najbardziej znanych zawodników MMA o to sympatie polityczne. Odpowiedź była jednoznaczna, absolutnie niezgodna z narracją TVN-u.

Marcin Różalski o PiS

Kuba Wojewódzki to program rozrywkowy. Ludzie zapraszani do studia są co prawda pytani o różne kwestie związane z życiem osobistym i działalnością zawodowo-artystyczną. Wszystko przebiega jednak w klimacie satyrycznym.

ZOBACZ TEŻ: Durczok wpadł w szał. Wściekle zaatakował rząd PiS

Natomiast fragment rozmowy, który prezentujemy poniżej, przebiegał w bardzo poważnej atmosferze. Prowadzący program, nieukrywający swoich lewicowo-liberalnych sympatii, zapytał Marcina Różalskiego o sympatie polityczne.

W tym momencie mam swoich dwóch ludzi w naszym rządzie, których podziwiam – nieoczekiwanie przyznał Różalski, siedząc na kanapie u TVN-owskiego celebryty.

Podziwiasz? – dopytywał Wojewódzki, jakby nie wierząc w to co słyszy. Jego mina jednoznacznie wskazywała na to, że spodziewał się zupełnie innej odpowiedzi.

Odpowiedź „Różala” nie zadowoliła ani szefostwa telewizji, ani samego prowadzącego, bo sportowiec przyznał, że zdecydowanie bliżej mu do prawej strony niż do poglądów wyznawanych przez Wojewódzkiego i spółkę.

Tak, to Patryk Jaki i Adam Andruszkiewicz – odpowiedział znany sportowiec. Wojewódzki po usłyszeniu tego pierwszego nazwiska, wciął się Różalskiemu okrzykiem: „O Jezu!”.

Na słowa Marcina Różalskiego zareagował drugi z wymienionych polityków, Adam Andruszkiewicz. Jak przyznał na Twitterze, takie słowa ze strony jednego z najlepszych zawodników MMA to mobilizacja do dalszej walki politycznej. Co prawda, może Różalski nie otrzyma już więcej zaproszenia do programu Wojewódzkiego, ale zyskał szacunek wielu osób, być może nie podejrzewających go o takie poglądy.

2 KOMENTARZE

  1. Rozal glupi nie jest i widzi co jest grane w tej skurwialej polityce zeczywiscie na ten moment Jaki dobrze tam z nimi jedzie ale Adam Andruszkiewicz to jest gosc tez ich podziwiam

    10

    0
  2. Zatkało kakało … Lewactwo już tak ma: – prostytucja to ich codzienność. Honor i zasady – słowa obce

    2

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here