Bruksela: Nadzwyczajne spotkanie ws. Polski. Poprowadzi je George Soros!

15

BRUKSELA Kolejne suwerenne decyzje polskiego rządu przelały czarę goryczy. Gdy już wydawało się, że konflikt zostanie zażegnany, a Unia odpuści nam w kilku sprawach, do gry wkroczył George Soros.

George Soros, którego marzeniem jest – o czym mówi otwarcie – zlikwidowanie państw narodowych i uczynienie z Europy jednego, wielkiego państwa na wzór USA. Państwo to ma być maksymalnie tolerancyjne i multikulturowe.

ZOBACZ TEŻ: Zuckerberg zapomniał zeszytu i wyszedł! Oto treść jego notatek szefa Fb

Jednakże wiele rządów krzyżuje plany żydowskiego miliardera. Na przykład Polska, Węgry i kilka innych państw Europy Środkowo-Wschodniej. Słowianie i Madziarzy chcą zachować swój język, kulturę i religię. To nie podoba się niewyobrażalnie bogatemu i wpływowemu Sorosowi.

W poniedziałek w Brukseli odbędzie się nadzwyczajne spotkanie wiceszefa Komisji Europejskiej Fransa Timmermansa z Georgem Sorosem. Jednym z głównych tematów ma być Polska i opór, jaki stawia wobec prób powołania „rządu centralnego”, który oficjalnie będzie mógł sterować rządami państw członkowskich UE z Brukseli.

Maski opadły

Można powiedzieć, że w sytuacji kryzysowej zachodni dygnitarze odsłaniają karty. Dotąd informacje o powiązaniu władz Unii Europejskiej z żydowskim miliarderem były wyśmiewane. A zarzuty o to, że to agitatorzy tacy jak Soros mają ogromny wpływ na europejską politykę, zyskiwały miano teorii spiskowych.

Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans spotka się w poniedziałek w Brukseli z finansistą George’em Sorosem. Rozmowa ma dotyczyć m.in. budowania jedności w Unii Europejskiej – poinformował w piątek rzecznik Komisji Europejskiej Margaritis Schinas.

Uciszyć Polskę

Budowania jedności, czyli – w praktyce – uciszania tak niewygodnych dla zachodnich kosmopolitów rządów. Prawo i Sprawiedliwość podpadło tak Sorosowi, jak Timmermansowi, wiele razy. Właśnie występując w obronie chrześcijaństwa, suwerenności i podmiotowości, a także mówiąc „nie” kolejnym chorym pomysłom władz Unii.

Frans Timmermans i pan Soros znają się od wielu lat. Wiceszef KE mówił publicznie w przeszłości, że za każdym razem, gdy mają okazję się spotkać, wykorzystują ją do rozmowy o szerszych, bieżących sprawach w UE i o tym, jak sprawić, by wśród krajów członkowskich panowała jedność – powiedział rzecznik Komisji Europejskiej Margaritis Schinas.

Nikt nie ma wątpliwości, że to George Soros będzie nadawał tor i ton dyskusji. Sam, jako donator wielu antynarodowych lewackich organizacji (Fundacja Batorego, Otwarty Dialog, Otwarta Rzeczpospolita, HejtStop) walczy z prawicowymi ruchami i inicjatywami. W Polsce idzie mu to jednak jak po grudzie. Uda się zatem do Brukseli, by tam „ostatecznie rozwiązać kwestię polską”.

15 KOMENTARZE

 1. Moga nas pocalowac!Polska nie jest ich wlasnoscia, mamy 1000-letnia historie katolicka i nikt nas nie bedzie pouczal co i jak mamy robic.Soros do wiezienia za machlojki tysiaclecia.najwiekszy manipulant finansowy swiata!

  52

  2
  • tradycja tradycją a nasze wodociągi w rękach żydowskich, nasza woda niebawem też będzie w tych zbrodniczych łapach, najlepsza kopalnia sprzedana anglikom, tysiące paszportów mają już żydzi, zloty żydowskie w Krakowie kneset, prezydent w jarmułce, morawski w jarmułce i prawie cały nasz parlament to żydzi my juz niewiele mamy i niewiele możemy albo wcale !!!! o zgrozo. parlament nasz nie broni naszych interesów wręcz co może to sprzedaje i rozdaje na pniu. Prezydent to prezydent WSI i żydów on robi interes nie nasz.

   13

   4
 2. Kiedy ten pasożyt wreszcie zdechnie ? Fajna „demokracja” zeby jeden degenerat zabierał głos w sprawie życia milionow ludzi. To juz byli tacy – hitler i stalin.

  29

  0
 3. dlaczego jakieś służby specjalne takiej mendy nie usuną? po co wiec te służby jak wrogowie wolnego świata spotykają się i debatują jak zniewolić innych?

  15

  0
 4. Jeśli do tego dojdzie, trzeba będzie wystąpić z UE. Do innej Unii wstępowaliśmy, więc to nie my złamiemy zasady.

  3

  0
 5. Kim on jest by decydować? Kto go wybrał by zarządzał unią? Co to do kurwy ma być? Gdzie tu ta „unijna demokracja”?

  4

  0
 6. Pewnie ta szmata jedzie na organach wyjętych z ludzi z łapanek w chinach i dlatego jeszcze ta anty światowa kurwa żyje

  3

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here