Bruksela: Nadzwyczajne spotkanie ws. Polski. Poprowadzi je George Soros!

BRUKSELA Kolejne suwerenne decyzje polskiego rządu przelały czarę goryczy. Gdy już wydawało się, że konflikt zostanie zażegnany, a Unia odpuści nam w kilku sprawach, do gry wkroczył George Soros.

George Soros, którego marzeniem jest – o czym mówi otwarcie – zlikwidowanie państw narodowych i uczynienie z Europy jednego, wielkiego państwa na wzór USA. Państwo to ma być maksymalnie tolerancyjne i multikulturowe.

ZOBACZ TEŻ: Zuckerberg zapomniał zeszytu i wyszedł! Oto treść jego notatek szefa Fb

Jednakże wiele rządów krzyżuje plany żydowskiego miliardera. Na przykład Polska, Węgry i kilka innych państw Europy Środkowo-Wschodniej. Słowianie i Madziarzy chcą zachować swój język, kulturę i religię. To nie podoba się niewyobrażalnie bogatemu i wpływowemu Sorosowi.

W poniedziałek w Brukseli odbędzie się nadzwyczajne spotkanie wiceszefa Komisji Europejskiej Fransa Timmermansa z Georgem Sorosem. Jednym z głównych tematów ma być Polska i opór, jaki stawia wobec prób powołania „rządu centralnego”, który oficjalnie będzie mógł sterować rządami państw członkowskich UE z Brukseli.

Maski opadły

Można powiedzieć, że w sytuacji kryzysowej zachodni dygnitarze odsłaniają karty. Dotąd informacje o powiązaniu władz Unii Europejskiej z żydowskim miliarderem były wyśmiewane. A zarzuty o to, że to agitatorzy tacy jak Soros mają ogromny wpływ na europejską politykę, zyskiwały miano teorii spiskowych.

Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans spotka się w poniedziałek w Brukseli z finansistą George’em Sorosem. Rozmowa ma dotyczyć m.in. budowania jedności w Unii Europejskiej – poinformował w piątek rzecznik Komisji Europejskiej Margaritis Schinas.

Uciszyć Polskę

Budowania jedności, czyli – w praktyce – uciszania tak niewygodnych dla zachodnich kosmopolitów rządów. Prawo i Sprawiedliwość podpadło tak Sorosowi, jak Timmermansowi, wiele razy. Właśnie występując w obronie chrześcijaństwa, suwerenności i podmiotowości, a także mówiąc „nie” kolejnym chorym pomysłom władz Unii.

Frans Timmermans i pan Soros znają się od wielu lat. Wiceszef KE mówił publicznie w przeszłości, że za każdym razem, gdy mają okazję się spotkać, wykorzystują ją do rozmowy o szerszych, bieżących sprawach w UE i o tym, jak sprawić, by wśród krajów członkowskich panowała jedność – powiedział rzecznik Komisji Europejskiej Margaritis Schinas.

Nikt nie ma wątpliwości, że to George Soros będzie nadawał tor i ton dyskusji. Sam, jako donator wielu antynarodowych lewackich organizacji (Fundacja Batorego, Otwarty Dialog, Otwarta Rzeczpospolita, HejtStop) walczy z prawicowymi ruchami i inicjatywami. W Polsce idzie mu to jednak jak po grudzie. Uda się zatem do Brukseli, by tam „ostatecznie rozwiązać kwestię polską”.

Chwileczkę...