Minister Gliński przeprasza, ale wyborcy PiS mu nie wybaczą. „Masz honor, złóż dymisję”

5

Minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński, podpadł wyborcom Prawa i Sprawiedliwości już kilkukrotnie. Ale czara goryczy przelała się dopiero teraz. Wyborcy PiS wywierają naciski, by Gliński odszedł z rządu. 

Najpierw środowiskom narodowo-konserwatywnym bardzo nie spodobała się informacja o planowanych kolejnych inwestycjach w „pielęgnowanie historii i kultury żydowskiej” w Polsce. W obliczu konfliktu z Izraelem i środowiskami żydowskimi taki ruch Glińskiego był strzałem w kolano.

Ale to nie wszystko, bo zaraz po tym przyszły obchody 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej. I ministerstwo znów zawiodło po całości. Minister Piotr Gliński przeprosił w mediach społecznościowych, ale elektorat partii rządzącej ma go już dość.

Gliński przeprasza

Serdecznie przepraszam wszystkich – zwłaszcza członków Klubów GP i Rodzin Smoleńskich – których dotknęły błędy w organizacji uroczystości odsłonięcia Pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej – napisał minister Piotr Gliński.

Narodowo-konserwatywny elektorat nie chce już tego słuchać. Piotrowi Glińskiemu dano zbyt wiele szans. O co poszło tym razem?

We wtorek odbyły się państwowe obchody 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Na placu Piłsudskiego odsłonięto z tej okazji pomnik poświęcony dziewięćdziesięciu sześciu ofiarom tragedii. Niestety, okazało się, że część uczestników uroczystości nie mogła podejść bliżej monumentu. Od ViP-ów i centrum wydarzeń oddzielał ludzi kordon barierek i służby publiczne.

To bardzo nie spodobało się zgromadzonym, którzy zjechali z całej Polski. Także w internecie zawrzało.

Ministra skrytykował m.in. bardzo popularny w środowiskach prawicowych i zbliżonych do rządu profil Prawy Strumyk. Kanał przepływu informacji bardzo przychylny rządowi rzadko krytykuje działania PiS. Ta sytuacja pokazuje, jak bardzo elektorat Prawa i Sprawiedliwości zniechęcił się do ministra kultury i dziedzictwa narodowego.

5 KOMENTARZE

 1. TAKI TO NARÓD !!! GRABIĆ , GRABIĆ, GRABIĆ !!! WSZYSCY ŻYDZI W POLSCE POWINNI BYĆ POZBAWIENI POLSKIEGO MAJĄTKU, KTÓRY UKRADLI I WYDALENI Z POLSKI ALE POD NAZWISKAMI ŻYDOWSKIMI! ŚWIECIE OPAMIĘTAJ SIĘ NIE POZWÓL ABY ŻYD ZMIENIAŁ NAZWISKA TO ZŁODZIEJ TOŻSAMOŚCI I MAJĄTKÓW, TO SZPIEDZY POSIADAJĄCY PO KILKA LUB NAWET KILKANAŚCIE PASZPORTÓW. ŻYDZI WYNOCHA Z POLSKI…..PORYWACIE LUDZI, SPRZEDAJECIE POLSKIE DZIECI ZWYRODNIALCOM, PEDOFILOM, DO BURDELI….MORDUJECIE MŁODYCH POLAKÓW I SIĘ NAGRADZACIE POLSKIM MAJĄTKIEM I BOGACTWAMI! UKRADLIŚCIE NAM POLAKOM 300 TON ZŁOTA !

  9

  0
 2. Hitler był zły.
  Holocaust był zły.
  Antysemityzm jest zły.
  Izraelici są pazerni i podli.
  Nic się nie zmienia…

  1

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here