e-SONDAŻ: Czaputowicz do dymisji? [ZAGŁOSUJ]

1

Jacek Czaputowicz pełni funkcję ministra spraw zagranicznych zaledwie od stycznia, a już zdążył poważnie podpaść, zwłaszcza wyborcom Prawa i Sprawiedliwości.

Czaputowicz do dymisji?

Po rezygnacji z Witolda Waszczykowskiego liczono, że to koniec wpadek szefa polskiego MSZ. Jednak gdy przyszedł Jacek Czaputowicz, którego sam prezes Kaczyński nazwał „eksperymentem”, nie zobaczyliśmy wyraźniej poprawy.

Czaputowicz powiedział ostatnio, że Polska przyjęła 2,6 tys. uchodźców „przysłanych z Europy zachodniej”. A przecież rząd Prawa i Sprawiedliwości od początku utrzymywał, że do naszego kraju nie będą przyjmowani uchodźcy narzucani przez Brukselę.

Premier Beata Szydło mówiła o pomaganiu na miejscu, czyli na Bliskim Wschodzie. Prezes Kaczyński przestrzegał przed niebezpieczeństwami, jakie niesie za sobą masowa migracja z krajów muzułmańskich. Tymczasem Czaputowicz postąpił jak polityk z przeciwnej opcji politycznej.

Ten „eksperyment” bez wątpienia nie wyjdzie rządowi premiera Morawieckiego na dobre. Już teraz widać znaczne spadki w sondażach. Zyskuje na tym tzw. totalna opozycja. Co gorsza – wygląda na to, że nowy minister spraw zagranicznych dopiero się rozpędza. Czy, Twoim zdaniem, powinien zostać zdymisjonowany? Zagłosuj poniżej. 

Czy szef MSZ Jacek Czaputowicz powinien zostać zdymisjonowany?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

1 KOMENTARZ

  1. Facet bez jaj. Ambasador Izraela pluje na Polskę a ten wita ją landrynkowym uśmiechem jakby ciocię z Ameryki spotkał.

    2

    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here