Dziennikarz TVN był dość nachalny. Posłanka PiS puściła mu wiązankę – WIDEO

2

Dziennikarze TVN-u, a szczególnie ci z kanałów informacyjnych, potrafią niezwykle nachalnie zabiegać o uzyskanie informacji od polityków Prawa i Sprawiedliwości. Nie inaczej było tym razem. 

Profil TVN

TVN to stacja jawnie antyrządowa. Niejednokrotnie na antenie tej telewizji odbywają się dyskusje „eksperów”, którzy w gronie kilku osób zgodnie krytykują obecną władzę.

Ale pluralizm debat przy Wiertniczej to pikuś w porównaniu z działaniami terenowymi pracowników TVN-u. Ostatnio pisaliśmy o grotesce, jaką zasiała na konferencji prasowej piłkarskiej reprezentacji Polski jedna z reporterek TVN.

ZOBACZ TEŻ: „Wstydu oszczędź”. Polscy piłkarze pokazali, co myślą o TVN-ie

A także o próbach nakłonienia polskich zawodników do wypowiedzi politycznych: Dziennikarz chciał napuścić Lewandowskiego na prezydenta. „Lewy” odpowiedział jasno! To dla wysłanników z Wiertniczej bardzo typowe. Jednakże teraz doczekali się nie stonowanej riposty, ale istnej wiązanki. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz, powiedziała dziennikarzowi TVN-u dokładnie to, co o nich myśli.

2 KOMENTARZE

  1. I ty ich nazywasz dziennikarzami?! Bardzo marne stańczyki z TVN to pajace na zamówienie bio roboty posłusznie wykonujący polecenia mocodawców! Oni nie mają nic wspólnego z dziennikarstwem! Nawet myśleć nie muszą żenada!

    5

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here