Unia zalała się łzami. Francja NISZCZY uchodźców!

Francja

To koniec takiej Francji jaką znamy. Nastąpi zwrot w tamtejszej polityce o 180 stopni. Jeszcze niedawno nie umieli poradzić sobie z terrorem zaprowadzanym przez islamskich uchodźców, teraz odpowiedzą bezwzględnością. Francuska lewica zalewa się łzami.

Tak zdecydowanych działań anty-imigranckich Francja jeszcze nie podejmowała. Tamtejsze prawo ma być okrutne dla nielegalnych imigrantów. Lewicowych działaczy zamurowało. Nowe przepisy nazywają antyludzkimi.

Rząd bierze się za uchodźców

ZOBACZ TAKŻE: Paryż: Francja zbroi się do wojny!

Francuska lewica domaga się od ustawodawcy, by solidaryzował się z uchodźcami. Ustawa, która ma wejść w życie jest dla mocno rozbudowanych w tym państwie organizacji pro-uchodźczych nie do przyjęcia. Już zapowiadają protesty.

O co chodzi? Mianowicie o to, że francuski rząd chce zamykać w więzieniach imigrantów, którzy nielegalnie przekroczą granicę.

W myśl nowych przepisów uchodźcy ekonomicznemu, który bezprawnie wedrze się na teren Francji grozić będzie kara roku więzienia lub grzywna w wysokości 3750 euro.

Lewica załamana

ZOBACZ TAKŻE: PiS nie przestaje szokować. Francja ma przeprosić Polaków!

Takie zapisy zawiera projekt ustawy zgłoszony przez prezydenta Francji Emanuela Macrona. Jeśli parlament wprowadzi w życie pomysły głowy państwa, Urząd do spraw Uchodźców OFPRA grozi zorganiowaniem strajku.

OFPRA jest załamana, iż Francja chce zaprzestać kultywowania tradycji polegającej na zapewnianiu opieki uchodźcom, z której lewicowi działacze są dumni.

Okazuje się, że Polska, która była atakowana przez europejskich liderów i najważniejsze organy Unii Europejskiej za politykę anty-imigrancką teraz jest wzorem dla „oświeconych” państw zachodnich.

Źródło: reporters.pl

Chwileczkę...