Żydzi już zbierają podpisy przeciwko Polsce! Chcą …

Konflikt polsko-żydowski nabiera rozpędu. Dodatkowo antypolskie nastroje nie tylko w Izraelu, ale w środowiskach żydowskich na całym świecie, przybierają na sile. Tym razem sprawa jest naprawdę poważna.

Wpływowa organizacja żydowska rozpoczęła zbieranie podpisów pod petycją. Jak tłumaczy, nie pozwoli Polsce na negowanie Holocaustu i oskarża o niego Polaków. „W imieniu 6 mln Żydów, USA muszą zawiesić stosunki z Polską” – piszą na stronie neverdeny.org autorzy petycji.

Formularzowi z petycją towarzyszy film „Pójdę do więzienia”, na którym amerykańscy Żydzi wyrażają swoje obawy względem nowelizacji ustawy o IPN.

ZOBACZ TEŻ: I wszystko jasne! Izrael zgaszony. Rząd: Chcecie przeprosin? Lepiej…

„Będę za nimi tęsknić, gdy mnie nie będzie” – mówi matka wskazując na dwójkę siedzących obok dzieci. „Żadne polskie więzienie mnie dziś nie przestraszy” – zapowiada z kolei starszy mężczyzna.

Następnie wszyscy aktorzy powtarzają „Polski Holokaust”, co ich zdaniem może ściągnąć na nich karę w postaci więzienia. Film posiada napisy w językach angielskim i hebrajskim.

To bez wątpienia najbardziej agresywny projekt, który powstał na bazie kryzysu polsko-izraelskiego. Trudno nawet skomentować samą skalę półprawd i jawnych nadużyć, pojawiających się w wideo, którego autorzy sugerują polską odpowiedzialność za wymordowanie milionów Żydów na świecie.

źródło: wp.pl

Chwileczkę...