Wstrząsające przecieki: siły antyrządowe obalą rząd! Znamy termin puczu

Rząd Prawa i Sprawiedliwości ma się na baczności! Wyciekły informacje o tym, że partia rządząca uruchomiła wszelkie środki bezpieczeństwa, bo tzw. totalna opozycja planuje realizację najbardziej czarnego scenariusza. 

Scenariusz ten to kompletna destabilizacja i paraliż państwa. Działania sił antyrządowych mają doprowadzić do obalenia rządu Zjednoczonej Prawicy – tak jak w 1992 wywrócono rząd Jana Olszewskiego. 

Wspomnienia z czerwca 92′ wróciły już w grudniu ubiegłego roku. Wówczas niewiele brakowało, by na ulicach wybuchło coś na wzór wojny domowej. Politycy PO i Nowoczesnej podgrzewali nastroje do maksimum, ale na szczęście sytuację udało się opanować. 

Partie wrogie polskiemu rządowi stosują coraz bardziej agresywne i nieparlamentarne metody, by sparaliżować działanie państwa oraz utrzymywać atmosferę wielkiego konfliktu. 

Ostatni szczyt państw UE w Brukseli premier Mateusz Morawiecki opuścił wcześniej, gdyż w Polsce czekały na niego – jak powiedział – „tajne dokumenty” i spotkał się z szefami wywiadu oraz służb specjalnych. Od razu pojawiły się spekulacje, że tak nagłe działania mają związek z zagrożonym bezpieczeństwem kraju w obliczu agresywnych działań neoliberalnej opozycji i jej zwolenników. 

Ataki na dziennikarzy telewizji publicznej, popychanie polityków Prawa i Sprawiedliwości i nawoływanie do agresji przez samych sprzymierzeńców opozycji. To wszystko sprawia, że zagrożenie jest naprawdę realne. – Zabicie demokracji w Polsce oznacza, że w dłuższej lub krótszej perspektywie polecą kamienie, tak jak to było w stanie wojennym – ocenił tydzień temu Władysław Frasyniuk, który przez PO i Nowoczesną kreowany jest na absolutny autorytet, za którym należy pójść w ogień.

Pojawiły się głosy (również na forach KOD i tzw. Obywateli RP!), że powtórka sprzed roku ma mieć miejsce również teraz – w 2. połowie grudnia, także w okresie świątecznym. Fanatycy opozycji nie ukrywają, że mają nadzieję, iż tym razem uda się „wywieźć PiSowców na taczkach”.

TVP Info, by podtrzymać czujność obywateli, dwukrotnie wyemitowała ostatnio film „Pucz”, który upamiętnił wydarzenia z grudnia ubiegłego roku w ich rocznicę. Warto przypomnieć, że wówczas – na potrzeby niemieckich mediów – jeden z protestujących przeciwko rządowi położył się na ulicy udając rannego. Nagranie z „ofiarą reżimu” leżącą na jezdni zaskakująco szybko obiegło niemieckie media. 

Nadchodzący pucz to od dawna planowana akcja, która – w interesie establishmentu III RP – musi się powieść. Już w lipcu na łamach antyrządowej „Polityki” ukazała się zawierająca kilka punktów instrukcja, jak odsunąć PiS od władzy. Wiemy jedno: stary układ uruchamia wszystkie kanały, które mogą pomóc w przewrocie. 

Chwileczkę...