Premier Beata Szydło o ewentualnych zmianach w rządzie

W czwartek po południu Komitet Polityczny PiS zbierze się ws. rekonstrukcji rządu – podała rzeczniczka klubu Beata Mazurek. Spotkanie odbędzie się najprawdopodobniej około godziny 18:00.

Zmiany w rządzie są czymś naturalnym i ona się dzieje, działy do tej pory. Tych zmian było niedużo, ale jeżeli wszystko dobrze funkcjonuje, to nie widziała powodu, by te zmiany wprowadzać. Połowa kadencji to dobry okres na podsumowanie.

Zgadzam się, że za długo nad tym dyskutujemy. Sama powiedziałam że rekonstrukcję się robi, a nie o niej rozmawia – powiedziała premier Beata Szydło w „Rozmowach niedokończonych” na antenie Radia Maryja i Telewizji Trwam.

Myślę, że ten okres był zbyt długi i chciałabym, by się zakończył. Wierzę w mądrość Jarosława Kaczyńskiego i jego doświadczenie polityczne. Najważniejsza jest Polska, tak jak napisałam w moim tweetcie.

Musimy tak zbudować drużynę, by była w stanie wygrać drugą połowę meczu. Musi być zgrany zespół nie liczą się indywidualne ambicje, liczy się zespół. W tej chwili wszystko musi się odbyć zgodnie ze statutem PiS. Wierzę w mądrość naszego lidera i całej Zjednoczonej Prawicy – dodała.

źródło: TV Trwam

Marta Bilska

Marta Bilska

Napisz do autorki: marta.bilska@newsweb.pl

JAK TO SKOMENTUJESZ?