Ten Ukrainiec nie wiedział, że jest nagrywany. Polacy pokładają się ze śmiechu – WIDEO

Ukraińcy w Polsce mają różne oblicza. Do naszego kraju sąsiedzi zza wschodniej granicy zjeżdżają milionami. Szukają tu lepszego życia i wyższych zarobków. Często jednak zderzają się z brutalną rzeczywistością. 

Szacuje się, że obecnie w naszym kraju przebywa ponad 2 miliony osób narodowości ukraińskiej. Pracują w różnych branżach, najczęściej fizycznie, w branży masowej produkcji oraz remontowo-budowlanej.

Często również podejmują się pracy „na czarno”. Nie tylko u nieuczciwych polskich przedsiębiorców, ale i… na własną rękę. Pan, którego obejrzymy w materiale poniżej, podjął się wyjątkowo trudnego zadania.

Wyjątkowo trudnego dla kogoś, kto nie ma o sprawie pojęcia. Położenie tapety okazało się bowiem o wiele trudniejsze, niż pan Ukrainiec sądził. Szczególnie widać to było po jego reakcji, gdy dowiedział się, jakie zadania na niego czekają. Polscy fachowcy nie mają litości. Wielu z nich twierdzi, że tak „spartaczonej” roboty nie widzieli w całej swojej zawodowej karierze. 

Materiał to fragment programu „Usterka”. W serwisie YouTube pojawiły się też znacznie ostrzejsze opinie o pracy wykonanej przez imigranta ze wschodu.

„Czego sie mozna bylo spodziewac jak na ukrainie zyje sie w lepiankach z gowna” – brzmi najwyżej oceniany komentarz pod filmem. „I tak pracują w każdej polskiej firmie…….będzie Pan zadowolony” – odpowiedział inny użytkownik. (pisownia oryginalna)

Chwileczkę...