Adam Andruszkiewicz nie zniknął! Gromadzi internautów i ma plan!

0

Adam Andruszkiewicz po odejściu z klubu Kukiz15 nie próżnuje. Działa po cichu, lecz prężnie i już gromadzi wokół siebie ludzi, wspólnie z którymi planuje konkretne działania.

Jego facebookowa grupa, wstępnie nazwana „Drużyny A” rośnie w siłę. W niespełna tydzień dołączyło do niej ponad 13,5 tys. internautów, a licznik rośnie tak szybko, że administratorom nie wystarcza czasu na zatwierdzanie nowych osób. To fenomenalny wynik, świadczący o tym, że Andruszkiewicz ma po swojej stronie wielu życzliwych Polakow. W niedalekich planach są spotkania z uczestnikami tej inicjatywy- zarówno w polskich miastach, jak i za granicą. Sam poseł deklaruje bowiem, że chce być „politykiem, który wychodzi do ludzi”. Oto jeden z jego postów, zamieszonych na grupie, w którym nakreśla cele swojej koncepcji:

„Witam Was serdecznie! Zgodnie z obietnicą, mimo Niedzieli, dziś chciałem Wam przedstawić zbiór celów i zasad naszej grupy i przede wszystkim raz jeszcze prosić o wyrozumiałość – mój zespół ciężko pracuje weryfikując posty i zgłoszenia, a jest nas tysiące, rośniemy bardzo szybko i musimy mieć to na uwadze.

Jakie mamy cele?

1. Budowa struktury – Żeby sprawnie i realnie działać, musimy mieć stałą strukturę, działającą we wszystkich województwach oraz za granicą. To największa forma zaangażowania – wymaga poświęcania czasu,czasem drobnych pieniędzy, ale przede wszystkim brania odpowiedzialności za sprawę. Formę budowy struktury (jaka ona będzie) przedstawię do końca miesiąca.

2. Organizacja spotkań w całej Polsce – Andruszkiewicz 2018. Chcę w przyszłym roku (zwłaszcza w pierwszej połowie) zorganizować spotkania we wszystkich regionach Polski, a także odwiedzić UK. I tu będę prosił Was o pomoc – to od Was będzie zależeć, czy w Waszym mieście uda się zorganizować spotkanie i później ruszyć z dobrą nowiną po regionie. Szczegóły jak to będzie wyglądać, pojawią się w przyszłym tygodniu.

3. Miejsce debaty i wymiany pomysłów – robię wszystko, by wprowadzić do polskiej polityki nową jakość. Chcę być posłem, który CODZIENNIE ma kontakt z Polakami, rozmawia z nimi i realizuje ich pomysły. Ta grupa ma się stać właśnie takim miejscem. Będziemy tu poruszać najważniejsze tematy, a najlepsze pomysły będę w Waszym imieniu wprowadzał do debaty w mediach oraz składał oficjalne zapytania do ministrów.

Jakie są zasady?

1. Pełna kultura – Nie używamy wulgaryzmów, nie namawiamy do łamania prawa i nienawiści, nie dajemy paliwa wrogom silnej Polski. Takie posty będą usuwane, a osoby które będą łamać nasze zasady, po prostu uznane za prowokatorów (tacy też się na bank znajdą)

2. Cierpliwość – nic poważnego i trwałego nie powstaje w kilka tygodni. Nasza ciężka praca musi potrwać kilka miesięcy, a realne owoce będziemy zbierać w przyszłym roku. Wraz z zespołem pracujemy od rana do wieczora i teksty w stylu ”liczyłem na więcej, zawiodłem się” po prostu nie pomogą. Jeśli chcesz pomóc – napisz, że zgłaszasz się do pomocy. Na bank odpiszemy, a praca zawsze się znajdzie.

3. Zaufanie – musimy sobie zaufać i się wzajemnie szanować. Jeśli to nam się uda, to gwarantuję Wam, że w 2019 roku drużyna A 😉 będzie znaczącą siłą na polskiej scenie politycznej w ramach szerszego porozumienia.

Także raz jeszcze Wam dziękuję, chcę Was wszystkich poznać osobiście, liczę na Wasze wsparcie i wierzę głęboko, że wspólnie zmienimy Polskę. Pamiętajcie tylko proszę, że realna zmiana dokonuje się zawsze, tylko i wyłącznie dzięki ciężkiej pracy i cierpliwości. Już niebawem ogłoszę szczegóły, jak będziemy organizować nasze spotkania, struktury, jakie będą możliwości działania w internecie itd. WSPÓLNIE ZBUDUJEMY NOWĄ POLSKĘ!”

Chwileczkę...