UWAGA: Postkomuniści szykują BURDY! Przetną trasę Marszu Niepodległości

Marsz Niepodległości może nie odbyć się trzeci raz z rzędu bez zamieszek. Podczas największej, organizowanej przez środowiska narodowe manifestacji, prowokacje szykują ludzie z ruchu „Obywatele RP”, który zrzesza wielu byłych współpracowników SB i ludzi zamieszanych w afery III RP. Mają oni wieloletnie doświadczenie w gnębieniu polskich patriotów. 

Środowiska lewicowo-liberalne są zdecydowanie przeciwne pochodom patriotów w stolicy. Nie chcą uszanować demokratycznego prawa do manifestacji, o którym ciągle krzyczą. W mediach społecznościowych zachęcają swoich zwolenników do zakłócenia marszu Narodowców.

W samo południe 11 listopada tzw. Obywatele RP znów staną w miejscu, w którym samospalenia dokonał Piotr S. Siły antyrządowe cały czas wykorzystują tę tragedię do politycznej walki. 

Trzy godziny później, dokładnie w godzinie startu patriotycznego Marszu Niepodległości, środowiska antynarodowe i antyrządowe zbiorą się przy rondzie de Gauelle’a, gdzie – czego nie ukrywają – będą chcieli prowokować Narodowców. 

„O 15:00 zbieramy się przy rondzie de Gauelle’a, staniemy na trasie tzw. Marszu Niepodległości organizowanego przez faszystowskie środowiska m.in. ONR i Młodzież Wszechpolską” – pisze na Facebooku ruch „Obywatele RP”. 

Ludzie broniący elit III RP najwidoczniej nie biorą pod uwagę, że w legalnym Marszu Niepodległości chce spokojnie przejść ok. 100 tys. polskich patriotów. Polityczną walkę „Obywatele RP” chcą toczyć nawet w tak pięknym dla naszego kraju dniu. 

Tym bardziej oburzający jest fakt, że kontrmanifestacje „Obywateli RP” są nielegalne. „Oba wydarzenia nie są zgłoszone do urzędu miasta. Tak jak i każde inne wydarzenie” – szczyci się ruch. W związku z tym policja ma prawo rozpędzić takie zbiegowisko. Ale czy nie na to właśnie liczą „ofiary państwa PiS”? 

Chwileczkę...