Współwięźniowie gwałciciela z Rimini pomścili Polkę. Samosąd we włoskiej celi

Końcem sierpnia dotarły do nas wstrząsające informacje z włoskiego wybrzeża. Na plaży w Rimini przybysze z Afryki bestialsko zgwałcili 26-letnią Polkę, a jej partnera bardzo dotkliwie pobili. Później okazało się, że po wszystkim chcieli utopić naszą rodaczkę w morzu.

Włoski wymiar sprawiedliwości nie potraktował sprawców tak surowo i zdecydowanie, jak liczyliby na to Polacy. W dodatku sprawy sprawców ciągną się zaskakująco długo. Jednak sprawiedliwość postanowili wymierzyć współwięźniowie jednego z gwałcicieli.

Rzeczony sprawca przebywa w areszcie Pratello w Bolonii. Choć wydawałoby się, że afrykański przestępca poczuje się tam jak ryba w wodzie, to rzeczywistość okazała się nieco bardziej brutalna.

Jeden ze sprawców gwałtu na Polce w Rimini padł ofiarą samosądu w więzieniu. To 15-letni Marokańczyk, który również nie wykazał się litością wobec gwałconej i torturowanej Polki. Jak donoszą włoskie media, gwałciciel został dotkliwie pobity przez pozostałych osadzonych, gdy ci dowiedzieli się, za co chłopak „siedzi”.

Najprawdopodobniej atak był spowodowany tym, iż współwięźniowie sami chcieli w ten sposób wymierzyć karę za przestępstwo, którego dopuścił się 15-latek – podaje serwis Notizie.it. Polacy zostali napadnięci w nocy z piątku na sobotę (25/26 sierpnia) na plaży we włoskiej miejscowości Rimini.

Chwileczkę...