Czy Polacy wierzą w dobre intencje prezesa PiS? [ZAGŁOSUJ]

Prawo i Sprawiedliwość ma ogromną rzeszę zagorzałych fanów, ale też mnóstwo – prawdopodobnie jeszcze bardziej bezwzględnych – przeciwników. Rządzi Polską od blisko dwóch lat i – co by nie mówić – konsekwentnie realizuje wyborcze obietnice.

500+ i obniżenie wieku emerytalnego to flagowe, zrealizowane już obietnice PiS. Dla jednych są one zbawienne, a inni zarzucają rządowi skrajny socjalizm i kroki destrukcyjne dla państwa.

Ugrupowanie rządzące robi jednak swoje i zapowiada, że układ, który powstał w naszym kraju po okrągłym stole – tak zwana III RP – w czasie czteroletniej kadencji PiS runie z wielkim hukiem.

Przeciwko rządowi stawało już wiele środowisk. Jednakże politycy związani z rządem uważają, że w większości protestują ludzie na różne sposoby powiązani z „betonowym układem”, który kwitł w Polsce przez ostatnie ćwierćwiecze. – Musimy działać razem – mówił podczas niedzielnej konwencji Solidarnej Polski (koalicjant PiS) prezes Prawa i Sprawiedliwości. – Niestety III RP przyniosła ogromną ilość różnego rodzaju nadużyć i patologii – dodał. Jarosław Kaczyński miał na myśli głównie wymiar sprawiedliwości i dziką reprywatyzację.

Czy wierzysz w dobre intencje Jarosława Kaczyńskiego?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
Marcin Palion

Marcin Palion

Napisz do autora: marcin.palion@newsweb.pl

JAK TO SKOMENTUJESZ?