Antypolski SKANDAL w Austrii! Antifa tym razem mocno przegięła

Skrajna polityczna poprawność czy skrajna głupota? To, co ukazało się oczom wiedeńczyków w historycznym miejscu stolicy Austrii, powinno zostać uznane za międzynarodowy skandal. Austriacka Antifa posunęła się o co najmniej kilka kroków za daleko.

Fotografię, na której widnieje utrwalone skandaliczne dzieło zachodnich „antyfaszystów” opublikował na Twitterze Paweł Ozdoba – publicysta, komentator polityczny i członek Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych. I naprawdę trudno uwierzyć… To ewidentny dowód na to, że przesadna poprawność polityczna może z czasem przerodzić się w pogardę dla własnej rasy i własnego narodu.

Austriacka Antifa, zniszczyła w Wiedniu miejsce upamiętniające zwycięstwo króla Jana III Sobieskiego nad muzułmanami w 1683 roku – przekazał Paweł Ozdoba. Dla większości Europejczyków bohaterstwo Husarii to sprawa bezdyskusyjna. Polskie wojska znacznie pomogły wtedy uchronić kontynent przed krwawą inwazją islamu. Najwidoczniej jednak „antyfaszyści” uznali, że były to czyny rasistowskie.

Wandale przekreślili sprayem historyczną datę – 12 IX 1683, dopisali wyżej „nie dla nazizmu”, pomazali tablicę informacyjną dla turystów tworząc napis „g*wno” w języku niemieckim oraz szlaczkiem przekreślili grawer „KRÓL POLSKI JAN III SOBIESKI”.

Antifa to międzynarodowa organizacja określające siebie jako walczącą z prawicowym faszyzmem. W istocie jednak jest to bojówka, która brutalnie atakuje konserwatywne manifestacje i zgromadzenia zarówno w Polsce, Europie zachodniej, jak nawet w Stanach Zjednoczonych czy Kanadzie. Jakiś czas temu w internecie rekordy popularności biła fotografia przedstawiająca „antyfaszystę” z USA, który okładał sympatyka Donalda Trumpa wielką tablicą z napisem „NO HATE”.

JAK TO SKOMENTUJESZ?
loading...