Cierpliwość Niemców oficjalnie się skończyła. Merkel oberwała pomidorami! [ZOBACZ WIDEO]

Niemcy coraz częściej dają upust frustracji szaleńczą polityką Angeli Merkel. Tym razem, podczas wiecu wyborczego CDU w Heidelbergu, niemiecka kanclerz została przez rodaków obrzucona pomidorami.

Merkel od 2005 roku nieprzerwanie rządzi Niemcami. Pod jej rządami kraj został permanentnie zislamizowany, a wskaźniki zagrożenia terrorystycznego wystrzeliły drastycznie w górę. Wielu obywatelom bardzo nie podoba się to, co przez lata robiła – i robi do dziś – pani kanclerz.

Jak podaje Agencja DPA, w kierunku kanclerz Angeli Merkel nieznani sprawcy rzucali pomidorami. Jeden z nich obryzgał stojącą na scenie szefową partii. Ucierpiała też dziennikarka prowadząca spotkanie Merkel z wyborcami.

Na filmie poniżej widać, jak obryzgana pomidorami Angela Merkel śpiewa hymn, będąc wyraźnie zirytowana sytuacją. Faktem jest jednak, że zachowała spokój po incydencie. Podała prowadzącej spotkanie chusteczkę, aby mogła wytrzeć plamy. Do ataku doszło po przemówieniu szefowej rządu, gdy stała jeszcze na scenie. Przeciwnicy Merkel gwizdali i krzyczeli w kierunku polityków CDU „zdrajcy narodu”, „obłudnicy” i „kłamcy”.

Niemieckie media nie odważyły się pokazać momentu, w którym Merkel dostaje cios warzywem. Za to na poniższym nagraniu operator idealnie ukazał pozostałości po gniewie ludu na odzieży niemieckiej kanclerz. Gdy śpiewała hymn, wyglądało to dość groteskowo.

NewsWeb.pl

NewsWeb.pl

Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl

JAK TO SKOMENTUJESZ?
loading...