NARESZCIE! Aresztowano sprawców napadu na Polaków w Rimini

Bardzo dobre wiadomość z Włoch podaje Polska Agencja Prasowa. Dowiadujemy się, że wreszcie pojmano zwyrodnialców, którzy nieco ponad tydzień temu brutalnie zgwałcili Polkę, a jej męża dotkliwie pobili na plaży w Rimini. Dwaj 17-letni Marokańczycy przyznali się do napadu na Polaków.

Dwóch nieletnich Marokańczyków zgłosiło się wcześniej na posterunek karabinierów w mieście Pesaro we Włoszech w sprawie napadu w Rimini. Obaj składali wyjaśnienia, które miały być sprawdzane.

Ansa twierdzi, że stawili się na posterunku w związku z opublikowaniem zdjęć, na których widać napastników. Młodzi Marokańczycy mają zostać przewiezieni do Rimini na przesłuchanie w tamtejszej prokuraturze.

Sprawcami napaści na dwoje polskich turystów i Peruwiańczyka na plaży w Rimini w nocy z 26 na 27 sierpnia miało być czterech imigrantów z Afryki Północnej. Młoda Polka została wtedy zgwałcona, a jej partner pobity.

Wszystko wskazuje na to, że aresztowanie pozostałych sprawców jest tylko kwestią czasu. Najprawdopodobniej bowiem wszyscy dobrze się znali, a wystraszeni nastolatkowie prędzej czy później zaczną „sypać”. Teraz zostaną im postawione zarzuty udziału w zbiorowym gwałcie i usiłowania zabójstwa.

ZOBACZ TEŻ: Zwierzęta! Afrykańczycy chcieli utopić zgwałconą Polkę [NOWE FAKTY Z RIMINI]

ŹRÓDŁO: RP.PL

JAK TO SKOMENTUJESZ?
loading...