TYLKO U NAS. Obywatele RP i ich lider kompletnie pijani podczas pikiety! Jest WIDEO

Paweł Kasprzak, lider tzw. Obywateli RP, którzy ramię w ramię z KOD protestowali w nocy z piątku na sobotę w okolicach Sejmu, a także inni uczestnicy antyrządowej pikiety, byli kompletnie pijani. Przynajmniej tak wynika z relacji świadków. 

Pikieta KOD-u i tzw. Obywateli RP przed budynkiem parlamentu okazała się totalną klapą. W grudniu przeciwko rządowi protestowało kilka tys. osób, minionej nocy – kilkadziesiąt. To spadek, na jaki Jarosław Kaczyński może tylko przyklasnąć.

Jednakże wiele wskazuje na to, że rzekomo zatroskani o stan polskiej praworządności i niezależność sądów ludzie, zaprzeczyli powadze wydarzenia, wyraźnie przesadzając z alkoholem.

Warszawski dziennikarz i wideobloger Krzysztof Woźniak, wyruszył w sobotę po godzinie 1 w nocy na ulicę Wiejską, gdzie odbywała się antyrządowa pikieta. To, co tam zastał, możemy nazwać co najmniej zaskakującym. – Moim zdaniem część uczestników pikiety i sam lider Obywateli RP byli pod wpływem alkoholu – mówi w rozmowie z nami Krzysztof Woźniak. – Nie badałem nikogo alkomatem, ale było to od nich czuć – argumentuje dziennikarz. – Paweł Kasprzak ledwo mówił. Gdy mnie zobaczył, uciekł – dodaje.

Oprócz słów, popularny na YouTube „Ator”, dysponuje też materiałem wideo. Od 22:30 min. widzimy w filmie wyraźnie „zmęczonego” lidera Obywateli RP, Pawła Kasprzaka. Z kolei od 28:00 min. inni „pikieciarze”, którzy stali się bardzo wylewni, narzekając na likwidację państwa polskiego przez PiS.

NewsWeb.pl

NewsWeb.pl

Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl

JAK TO SKOMENTUJESZ?