Anglicy z Britain First zakochali się w naszym kraju! „Zazdrościmy Polakom … ZOBACZ WIDEO

Przedstawiciele narodowej brytyjskiej partii Britain First przybyli w weekend do Warszawy. Jak powiedzieli w rozmowie z telewizją eMisjaTv, przyjechali do naszego kraju głównie po to, by wesprzeć Jacka Międlara, który miał ostatnio rozprawę w sądzie za głoszenie swoich patriotycznych poglądów.

Britain First to jedna z niewielu brytyjskich narodowych, chrześcijańskich, prawicowych partii politycznych. Zaczynali jako ruch społeczny, zanim przystąpili do powszechnych wyborów. Paul Golding i Jayda Fransen po krótkim pobycie w Polsce nie ukrywają fascynacji naszym krajem.

– Ostatnio zrobiło się głośno o Polsce, ale jestem ciekaw, co wiedzieliście o Polsce, zanim tu przyjechaliście – o naszej sytuacji politycznej i o ludziach – zapytał Brytyjczyków reporter eMisji.

Wiedzieliśmy, że Polska jest silnie chrześcijańska. Niedotknięta masową migracją, islamskim terroryzmem, ekstremizmem… Ale przyjechaliśmy tutaj wczoraj i się zakochaliśmy! – powiedział Paul Golding z Britain First. – Przede wszystkim Warszawa. Jest piękna. Dla porównania, centrum Londynu jest brudne, pełno tam obcokrajowców, jest niebezpiecznie, mnóstwo meczetów. A tu jest pięknie – kontynuował zachwycony Brytyjczyk.

Wasze miasto jest piękne. Bardzo nam się podoba, kochamy Polskę – skwitował wypowiedź Golding. Gdy dziennikarz prowadzący rozmowę zwrócił uwagę na fakt, że w Polsce, nawet w stolicy, zdecydowana większość obcokrajowców to turyści i zapytał, co Britain First o tym sądzi, Paul Golding odpowiedział: – Tak właśnie powinno być. Tego właśnie chcemy w Anglii. Zazdrościmy tego Polsce. Naprawdę zazdrościmy, bo chcielibyśmy, żeby Anglicy byli jak Polacy. Wielcy patrioci, kochający swój kraj. No i politycy, jak wasza premier. Ta pani, ciągle atakowana przez unijnych biurokratów z powodu kryzysu z imigrantami itd.

Dlatego zazdrościmy Polsce, bo jesteście na dobrej drodze. Nigdy nie popełniajcie tych samych błędów, które popełniła Anglia – zaapelował Paul Golding. Poniżej wideo, które bez wątpienia stanie się hitem polskiego internetu.

NewsWeb.pl

NewsWeb.pl

Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl

JAK TO SKOMENTUJESZ?