Słuchajcie tam w Brukseli! Polskie trybuny „subtelnie” wyraziły swoje zdanie o uchodźcach [WIDEO]

Nie ma w Polsce poprawności politycznej. Mogli się o tym przekonać m.in. słowaccy kibice, którzy przybyli na piątkowy mecz z Polską do Lublina, a także osoby oglądające to spotkanie w telewizji i przebywające w promieniu kilkuset metrów od stadionu.

Fani na Arenie Lublin w dość dobitny sposób wyrazili swój stosunek do polityki migracyjnej zachodnich polityków, według której chciałaby też postępować neoliberalna opozycja w Polsce.

Kilkanaście tysięcy kibiców zgromadzonych na obiekcie w stolicy Lubelszczyzny wykrzyczało bardzo donośnie: „Cała Polska śpiewa z nami, wypie…ć z uchodźcami!”

Odnosili się bez wątpienia do totalitarnych zapędów Unii i Komisji Europejskiej, które, nie zważając na sprzeciw polskiego rządu i polskich obywateli, chcą siłą wepchnąć do naszego kraju tysiące muzułmańskich imigrantów. Bruksela grozi Warszawie sankcjami, karami finansowymi, a nawet konsekwencjami politycznymi.

Rzecz jasna środowiska narodowo-konserwatywne nie zgadzają się na takie działania zachodu. Wykrzyczane hasło już teraz cieszy się dużą popularnością w intenecie.

NewsWeb.pl

NewsWeb.pl

Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl

JAK TO SKOMENTUJESZ?