Prezydent Duda zniszczył argumentami UE i opozycję! „Nie zgadzam się na to, aby w moim kraju …

Prezydent Andrzej Duda nie pozostawił Brukseli i opozycji totalnej nadziei w sprawie imigrantów. Powiedział krótko, zwięźle i na temat, w dodatku przedstawiając logiczne argumenty, które burzą marksistowską narrację UE.

„Nie zgadzam się na to, żeby w moim kraju siłą przetrzymywano uchodźców” – powiedział prezydent RP do uczestników Zjazdu Klubów „Gazety Polskiej” w Spale.

Próbuje się nas zmusić do tego, żeby siłą przewieziono ludzi do Polski i żebyśmy my ich siłą tutaj zatrzymywali. (…) Sami nieraz wybieraliście życie za granicą, ale też zdecydowaliście się wrócić. Czy ktoś państwa siłą za granicą trzymał, czy ktoś zmuszał do tego, żebyście pozostawali w konkretnym kraju? Nie, nikt tak nie robił – powiedział prezydent.

Nikt państwa siłą z kraju do kraju nie przenosił. To podstawowe prawo człowieka – móc wybrać kierunek, w którym chce się poruszać – stwierdził Andrzej Duda.

Nasz prezydent nie po raz pierwszy niszczy argumentami politykę migracyjną UE, wspieraną przez opozycję w Polsce. Zawsze zaznacza, że siłowe przetrzymywanie tych ludzi w danym kraju jest sprzeczne z prawami człowieka i demokracją, o której przecież oficjele brukselscy i neoliberałowie w Polsce krzyczą na okrągło.

NewsWeb.pl

NewsWeb.pl

Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl

JAK TO SKOMENTUJESZ?