Kijowski spotkał się z Wałęsą – internauci bezlitośni! [ZOBACZ KOMENTARZE]

fot. Twitter

Mateusz Kijowski spotkał się z byłym prezydentem Polski Lechem Wałęsą, który obecnie wyraźnie sympatyzuje z opozycją i tzw. Komitetem Obrony Demokracji.

Dumny Kijowski – lider KOD – pochwalił się na Facebooku zdjęciem z, jak uważa, pierwszym autorytetem III Rzeczypospolitej.

Być może obaj panowie ustalali szczegóły współpracy na linii Wałęsa – podupadający KOD. W październiku ur. były prezydent ogłosił bowiem „koniec układu z KOD” i wspieranie Schetyny. Jak mówił – „Wszystko po to, by odsunąć PiS od władzy”.

Teraz o Wałęsie robi się cicho, ale najwidoczniej w tzw. Komitecie Obrony Demokracji wierzą, że kolejne słowa poparcia ze strony „autorytetu” byłego prezydenta tchnęłoby nowe siły w ruch.

„Panie Prezydencie, dziękuję za podtrzymanie na duchu i życzliwą rozmowę” – napisał na Twitterze Mateusz Kijowski, załączając zdjęcie, na którym siedzi przy biurku z Wałęsą.

Internauci tradycyjnie ripostują Kijowskiego, który ewidentnie kreuje się na walczącego o dobro uciśnionego przez totalitarną władzę narodu. Przedstawiamy kilka opinii spod przedstawionego wyżej zdjęcia. Oczywiście nie zabrakło szpilek o totolotku i alimentach.

Chwileczkę...