PRZERAŻAJĄCE! Taki los PO, UE i Tusk chcą zgotować Polakom. KONIECZNIE ZOBACZ i podaj dalej! [WIDEO]

WIDEO PONIŻEJ KE i Unia Europejska coraz agresywniej dają rządowi w Warszawie do zrozumienia, że jeśli ten nie zacznie natychmiast posłusznie wykonywać poleceń Brukseli, Polskę czekają poważne konsekwencje. We wtorek takie słowa wyszły z ust samego Donalda Tuska.

Po Twitterze krąży od kilku godzin wstrząsająca kompilacja przedstawiająca codzienność między innymi Niemiec, Grecji, Norwegii, Danii, Francji czy Anglii – krajów najmocniej dotkniętych islamizacją, która dokonała się w Europie w mgnieniu oka przez niespełna dwie dekady.

Gościnność Francuzów czy Szwedów, a także Niemców i Brytyjczyków tylko na początku sprawiała wrażenie sielanki. Z roku na rok rośnie bowiem liczba śmiertelnych zamachów, a nawet masakr na europejskich dworcach, w centrach handlowych, a nawet na jarmarkach bożonarodzeniowych.

Jedynie Polska i kilka krajów ościennych dwoją się i troją, aby zapewnić swoim obywatelom i swojemu państwu względne bezpieczeństwo w dobie terroru w Europie. Nie jest to jednak łatwo, bo „zjednoczona” Europa nie prosi o pomoc, a żąda jej pod wieloma groźbami.

Wielu dziękuje Bogu, że to konserwatywne Prawo i Sprawiedliwość, a nie któraś z neoliberalnych i prounijnych partii jak PO czy Nowoczesna, wygrało wybory. Dwa ostatnie ugrupowania nie zmieniają bowiem zdania i wciąż uważają, że przyjęcie tysięcy ludzi bez dokumentów, całkowicie odmiennych kulturowo i religijnie, jest naszym „obowiązkiem wobec UE” oraz „testem na przyzwoitość i lojalność wobec tzw. Wspólnoty”.

Wielu nie ma wątpliwości, że gdyby PiS i Kukiz’15 nie osiągnęli tak dobrych wyników w wyborach parlamentarnych, a rządziłaby nadal Platforma Obywatelska z PSL-em, to już dziś w Polsce mielibyśmy dziesiątki tys. islamskich imigrantów i …

No właśnie – i być może to:

NewsWeb.pl
NewsWeb.pl
Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl
JAK TO SKOMENTUJESZ?
POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!