„Obrońca krzyża” też czekał dziś na Tuska. Czyli komplet oszustów i manipulatorów

Powitanie Tuska na Dworcu Centralnym, który dziś stawił się na przesłuchanie w stołecznej prokuraturze było naprawdę gorące. Zjawiły się tłumy – i fanów, i zdecydowanych przeciwników „Króla Europy”.

Na warszawskim dworcu pojawili się działacze Komitetu Obrony Demokracji, był widziany chociażby Mateusz Kijowski. Jeszcze ciekawiej było przed siedzibą prokuratury.

Tam „koncert” dał lider Kapeli KOD Konrad M. Pełnego nazwiska nie podajemy, bo jest oskarżonym w procesie przed krakowskim sądem. Z zarzutem handlu kobietami.

Mało tego? Kamera jednej ze stacji informacyjnych uchwyciła również… Andrzeja Hadacza. To podstawiony przez Platformę Obywatelską prowokator, który w 2010 roku, udając sympatyka PiS krzyczał na krakowskim przedmieściu” „nienawidzę wszystkich!” i „gdzie jest krzyż!”. Później widywany był na wiecach PO, KOD, a nawet obściskiwał się z Bronisławem Komorowskim (fot. poniżej).

O obecności Hadacza przed budynkiem prokuratory, gdzie już od kilku godzin przesłuchiwany jest Tusk, na Twitterze napisał dziennikarz „Wirtualnej Polski”, Marcin Markowski. Załączył zrzut ekranu z telewizyjnej relacji.

NewsWeb.pl
NewsWeb.pl
Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl
JAK TO SKOMENTUJESZ?
POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!