Staniszkis: “PiS przegra najbliższe wybory”. Ma rację? [ZAGŁOSUJ]

– Trzeba umieć przegrywać, ale i wygrywać. PiS wygrywać nie umie. Stąd tyle chaosu – mówi w rozmowie z portalem wiadomo.co prof. Jadwiga Staniszkis.

Polska socjolog od dawna bezpardonowo krytykuje PiS i otwarcie mówi o ogromnej niechęci do Jarosława Kaczyńskiego oraz środowisk patriotycznych.

Pani zdaniem PiS przegra? – spytała prowadząca wywiad Justyna Koć.

– Zawsze przegrywało, a nie ma powodów, żeby wygrywało w tej chwili – stwierdza Staniszkis.

– Nie prowadzi polityki samorządowej racjonalnie. Zrzuca dodatkowe koszty na samorządy, zwiększa ich niepewność i chaos. Próbuje dysponować ich głosami, jak w Warszawie, podczas gdy samorządy powinny mieć jednak pewną autonomię – mówi dalej Staniszkis.

Jaka jest prawda? Czy Polacy wybiorą PiS w najbliższych wyborach samorządowych?

Czy zagłosujesz na PiS w najbliższych wyborach samorządowych?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

⇓ POLUB i SKOMENTUJ PONIŻEJ ⇓

loading...

3 KOMENTARZE

 1. ….przegrac to mozesz ty TW staniszkis , juz dosyc jestes POdsuszona jak ‘Krakowska…. nie ublizajac Kielbasie….

  5

  0
 2. Pani Staniszkis wróży chyba z fusów a nie podpiera się prowadzonymi badaniami. Faktycznie z jej wypowiedzi wyłania się nieukrywana nienawiść do PiS-u i osobiście do Jarosława Kaczyńskiego. Jakoś nie zauważa, to On scementował partię będąc w opozycji przez 7 lat rządów PO i doprowadził do podwójnego zwycięstwa. Zlikwidował też ostatnią redutę PO jak uwiła swe gniazdo w Trybunale Konstytucyjnym. Warto wiedzieć i zauważyć , że partia która traci władzę idzie w rozsypkę. Nie mam szacunku do takich “autorytetów”
  Warto Pani Staniszkis pamiętać o tych faktach. PiS był tak długo w opozycji, przeorganizował się . Ludzie którzy wytrwali wokół Jarosława Kaczyńskiego opracowali nowy program i wygrali. Jeżeli nie jest to ZWYCIĘSTWO to chyba faktycznie jest Pani zaślepiona tak nienawiścią ,że tego nie widzi. Jeżeli PiS zrealizuje większość swego programu ma zapewnioną drugą kadencję. Pani jasnowidzenie , wróżenie z fusów będzie niewarte funta kłaków. Czy nie zauważa Pani, że pewne propozycje PO dobre dla Polski PiS wprowadza w życie. To właśnie dotyczy samorządów i kadencyjności we władzach samorządowych

  5

  0
 3. COŚ P STANISZKIN SIĘ POMIESZAŁO PROSZĘ SIĘ OGARNĄĆ I NIE OPOWIADAĆ LUDZIOM DYRDYMAŁÓW –BO NARÓD POLSKI TO NIE CIEMNOGRÓD —

  1

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ