Featured Polska i Polacy Wiadomości 

Staniszkis: “PiS przegra najbliższe wybory”. Ma rację? [ZAGŁOSUJ]

Udostępnij ten artykuł znajomym!

– Trzeba umieć przegrywać, ale i wygrywać. PiS wygrywać nie umie. Stąd tyle chaosu – mówi w rozmowie z portalem wiadomo.co prof. Jadwiga Staniszkis.

Polska socjolog od dawna bezpardonowo krytykuje PiS i otwarcie mówi o ogromnej niechęci do Jarosława Kaczyńskiego oraz środowisk patriotycznych.


Pani zdaniem PiS przegra? – spytała prowadząca wywiad Justyna Koć.

– Zawsze przegrywało, a nie ma powodów, żeby wygrywało w tej chwili – stwierdza Staniszkis.

– Nie prowadzi polityki samorządowej racjonalnie. Zrzuca dodatkowe koszty na samorządy, zwiększa ich niepewność i chaos. Próbuje dysponować ich głosami, jak w Warszawie, podczas gdy samorządy powinny mieć jednak pewną autonomię – mówi dalej Staniszkis.

Jaka jest prawda? Czy Polacy wybiorą PiS w najbliższych wyborach samorządowych?

Czy zagłosujesz na PiS w najbliższych wyborach samorządowych?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
NewsWeb.pl
NewsWeb.pl
Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl
JAK TO SKOMENTUJESZ? ⇓POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

POLECAMY

4 thoughts on “Staniszkis: “PiS przegra najbliższe wybory”. Ma rację? [ZAGŁOSUJ]

 1. ted

  ….przegrac to mozesz ty TW staniszkis , juz dosyc jestes POdsuszona jak ‘Krakowska…. nie ublizajac Kielbasie….

 2. Leszek Rodziewicz

  Pani Staniszkis wróży chyba z fusów a nie podpiera się prowadzonymi badaniami. Faktycznie z jej wypowiedzi wyłania się nieukrywana nienawiść do PiS-u i osobiście do Jarosława Kaczyńskiego. Jakoś nie zauważa, to On scementował partię będąc w opozycji przez 7 lat rządów PO i doprowadził do podwójnego zwycięstwa. Zlikwidował też ostatnią redutę PO jak uwiła swe gniazdo w Trybunale Konstytucyjnym. Warto wiedzieć i zauważyć , że partia która traci władzę idzie w rozsypkę. Nie mam szacunku do takich “autorytetów”
  Warto Pani Staniszkis pamiętać o tych faktach. PiS był tak długo w opozycji, przeorganizował się . Ludzie którzy wytrwali wokół Jarosława Kaczyńskiego opracowali nowy program i wygrali. Jeżeli nie jest to ZWYCIĘSTWO to chyba faktycznie jest Pani zaślepiona tak nienawiścią ,że tego nie widzi. Jeżeli PiS zrealizuje większość swego programu ma zapewnioną drugą kadencję. Pani jasnowidzenie , wróżenie z fusów będzie niewarte funta kłaków. Czy nie zauważa Pani, że pewne propozycje PO dobre dla Polski PiS wprowadza w życie. To właśnie dotyczy samorządów i kadencyjności we władzach samorządowych

 3. ZORRO

  COŚ P STANISZKIN SIĘ POMIESZAŁO PROSZĘ SIĘ OGARNĄĆ I NIE OPOWIADAĆ LUDZIOM DYRDYMAŁÓW –BO NARÓD POLSKI TO NIE CIEMNOGRÓD —

 4. Henryk

  PIS oszukuje i myśli tylko o sobie i podwyżki były dla sejmu w tysiącach a emerytom złotówki. Była kontrola w Suzie a rząd PIS nie opublikował jak nas oszukali. I ja mam głosować na PIS jak głoduje a opłaty są podwyższane i tylko patrzeć jak wyląduje na ulicę, bo nie będę miał na opłaty i mam na wyborach głosować na PIS to niech sobie wybiją z głowy na każdą inną partie, aby tylko nie PIS mieli szanse a ją zniweczyli najlepiej żeby całkiem znikły i żebym o nich więcej nie słyszał. A jak naród wybierze to niech nie narzeka, że kamienice z ludźmi są sprzedawane i jest bezrobocie, bo mają to, co chcą. I są baranami i nie na darmo piszą za granicą. Bo tego rządu dawno nie powinno być tylko jeżdżą do Izraela po rozum, bo własnego nie mają i nami rządzą Żydzi. I będzie jeszcze gorzej jak zostaną i będą rządzić Polską to mało, że mieszkasz na ulicy to będą leżeć trupy, bo nie będzie miał, kto pochować albo będą tak wyrzucani jak dzisiaj śmieci do śmieciarek to będą ludzie. Bo już naród głoduje i nasze dzieci tak doprowadziły rządy Polskie i jak na razie te partie a PIS z niczym i z nikim się nie liczy nie piszą gazety ile rocznie ludzi odbiera sobie życie nie tylko starzy, ale i dzieci takie rządy są w Polsce a będzie jeszcze gorzej jak naród nic z tym nie zrobi, bo siła jest w jedności. Żegnam.

Leave a Comment

UDOSTĘPNIEŃ