Ważna wiadomość od premier Szydło dla wyborców PiS

Ważną wiadomość zamieściła na twitterze premier Beata Szydło. Szefowa rządu uspokaja przekazując, że czuje się dobrze i dziękuje za słowa wsparcia, które płyną nie tylko z każdego zakątku Polski, ale i z zagranicy.

Wsparcie i słowa otuchy są niezwykłe. Dodają siły – przekazała Beata Szydło. To odpowiedź na dziesiątki tysięcy miłych wiadomości i komentarzy, które Polacy przesyłają od wczoraj głównie za pośrednictwem portali społecznościowych.

Za każdy dobry gest z serca dziękuję. Czuję się dobrze #DamyRadę – uspokaja premier Szydło.

Do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem limuzyny szefowej rządu doszło wczoraj (10 lutego) ok. godziny 18.30 w Oświęcimiu.

Po zdarzeniu pojawiały się nie tylko komentarze z życzeniami powrotu do zdrowia, ale również skandaliczne opinie ze środowisk opozycyjnych. Niektórzy pisali nawet, że woleliby, żeby premier Szydło nie wyszła z tego bez szwanku…

beata

Beata Szydło wciąż jest pod opieką lekarzy, ale – jak wiemy już od wczoraj – jej zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Najpewniej w ciągu kilku dni będzie mogła wrócić do pełnienia obowiązków szefowej rządu.

W wyniku zdarzenia doznała jedynie kilku stłuczeń i zadrapań. Teraz czeka ją krótka hospitalizacja.

NewsWeb.pl

NewsWeb.pl

Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl

JAK TO SKOMENTUJESZ?