Featured Polska i Polacy Wiadomości 

Ważna wiadomość od premier Szydło dla wyborców PiS

Ważną wiadomość zamieściła na twitterze premier Beata Szydło. Szefowa rządu uspokaja przekazując, że czuje się dobrze i dziękuje za słowa wsparcia, które płyną nie tylko z każdego zakątku Polski, ale i z zagranicy.

Wsparcie i słowa otuchy są niezwykłe. Dodają siły – przekazała Beata Szydło. To odpowiedź na dziesiątki tysięcy miłych wiadomości i komentarzy, które Polacy przesyłają od wczoraj głównie za pośrednictwem portali społecznościowych.


Za każdy dobry gest z serca dziękuję. Czuję się dobrze #DamyRadę – uspokaja premier Szydło.

Do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem limuzyny szefowej rządu doszło wczoraj (10 lutego) ok. godziny 18.30 w Oświęcimiu.

Po zdarzeniu pojawiały się nie tylko komentarze z życzeniami powrotu do zdrowia, ale również skandaliczne opinie ze środowisk opozycyjnych. Niektórzy pisali nawet, że woleliby, żeby premier Szydło nie wyszła z tego bez szwanku…

beata

Beata Szydło wciąż jest pod opieką lekarzy, ale – jak wiemy już od wczoraj – jej zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Najpewniej w ciągu kilku dni będzie mogła wrócić do pełnienia obowiązków szefowej rządu.

W wyniku zdarzenia doznała jedynie kilku stłuczeń i zadrapań. Teraz czeka ją krótka hospitalizacja.

SKOMENTUJ PONIŻEJ
loading...
POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

POLECAMY

One thought on “Ważna wiadomość od premier Szydło dla wyborców PiS

  1. edward

    Szybkiego powrotu ,do zdrowia ,dla Pani Premier i poszkodowanej Ochronie Rządu ,. Natomiast wszystkim ,zionącym nienawiścią ,wściekłością i zajadłością ,WYBACZYĆ Ich własną głupotę ,gdyż Oni naprawdę nie wiedzą co czynią……

Leave a Comment