Poseł Nowoczesnej rozmarzył się na wizji: „Gdyby nie było Kaczyńskiego …

Dzisiejszym „Gościem poranka” w TVP Info był poseł Nowoczesnej – Piotr Misiło. Polityk partii Ryszarda Petru za zamieszanie w Sejmie oraz przed jego budynkiem obwinia… Jarosława Kaczyńskiego.

Misiło zaznaczył, że to od wykluczenia Michała Szczerby rozpoczęła się afera w sali plenarnej, a następnie okupacja budynku parlamentu, która trwa do dziś.

Marszałek Kuchciński i inni politycy PiS chcieli naprawić swój błąd – mówił bez wahania Misiło. Poseł Nowoczesnej stwierdził ponadto, że to prezes PiS Jarosław Kaczyński rozkazał marszałkowi Markowi Kuchcińskiego, by ten nie przywracał Szczerby do obrad.

Prowadzący program „Gość poranka” Adrian Klarenbach zapytał Piotra Misiło, skąd posiada tak tajemną wiedzę. – Od mojego szefa, Ryszarda Petru – wyjaśnił Misiło.

Polityk Nowoczesnej nieco rozmarzył się na antenie TVP Info: – Gdyby nie Jarosław Kaczyński, to nie byłoby tego problemu – stwierdził i zasugerował, że w sali kolumnowej miała już zapaść decyzja o przywrócenia Szczerby do posiedzenia, ale „Jarosław Kaczyński szepnął coś marszałkowi Kuchcińskiemu”.

NewsWeb.pl
NewsWeb.pl
Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl
JAK TO SKOMENTUJESZ?
POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!