Posłowie PO przeszukiwali rzeczy polityków PiS! Jest WIDEO

fot. TVP | WIDEO PONIŻEJ

Poseł PO (najprawdopodobniej Sławomir Nitras), wraz z jedną z posłanek tej samej partii, jak gdyby nigdy nic przeszukiwali rzeczy należące do polityków PiS, gdy ci opuścili salę plenarną.

Do zdarzenia doszło w dniu, gdy opozycja ruszyła okupować mównicę, by później pozostać na kolejne dni w sali plenarnej.

Gdy – z uwagi na niemożność dalszego prowadzenia obrad – parlamentarzyści PiS przenieśli się do Sali Kolumnowej, posłowie PO zaczęli… grzebać w ich rzeczach, których ci ze sobą nie zabrali.

– Na Sali Kolumnowej było kworum, opozycja opiera się na niepełnym materiale bądź nim manipuluje – powiedział PAP wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Zwraca za to uwagę na skandaliczne zachowanie „ciekawskich” przedstawicieli opozycji, którzy penetrowali własność posłów PiS, wyciągali dokumenty i robili im zdjęcia.

Terlecki powiedział, że „na nagraniu z sali sejmowej, które jest na stronie sejmowej, a także na zdjęciach, widać jak posłowie PO grzebią w rzeczach pozostawionych przez posłów PiS”. „To są długie sekwencje. Widać jak wyciągają jakieś papiery, pokazują je sobie, robią zdjęcia tych dokumentów” – powiedział Terlecki.

NewsWeb.pl

NewsWeb.pl

Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl

JAK TO SKOMENTUJESZ?