Featured Na sygnale Polska i Polacy Wiadomości 

WIDEO! Schetyna ze Szczerbą w środku nocy opuszczają Sejm i mówią do KODu: Zostańcie jak najdłużej, przyniesiemy wam herbatę

Kamery Polsatu News uchwyciły Grzegorza Schetynę i Michała Szczerbę, którzy przed godziną pierwszą w nocy opuszczali budynek Sejmu po całodniowym okupowaniu sali plenarnej. Zachęcali swoich zwolenników do jak najdłuższego pozostania przed parlamentem i blokowania wyjazdu dla polityków PiS.

“Walczcie!”, “zwyciężymy!”, “precz z PiS-em!” – takie okrzyki w momencie, gdy politycy PO opuszczali Sejm słyszeliśmy z ust demonstrujących.


Ciekawa sytuacja miała miejsce tuż przed godziną 01.00, gdy mury Sejmu opuszczali Grzegorz Schetyna i Michał Szczerba (obaj PO). Panowie zachęcali ludzi demonstrujących (głownie zwolenników KOD) mówiąc: – Zapraszamy jutro na 10.30. Dzisiaj… Jak najdłużej tu trzeba być! Jak najdłużej możecie tu być to… jesteśmy razem – dopingował protestujących Schetyna dodając, że “będą skarżyć na PiS w Strasburgu i gdzie to możliwe” oraz “będą aresztować”.

Na końcu poseł Szczerba (wykluczony dziś z posiedzenia Sejmu za skandaliczne zachowanie w sali plenarnej) dodał: “Jak będzie trzeba, przyniesiemy herbatę”.

Niedługo potem politycy PO udali się do domów, a ich wyborcy wciąż krzyczą przed budynkiem polskiego parlamentu. W kierunku przedstawicieli rządu wykrzykują: “Zostaniecie do Wigilii!”.

SKOMENTUJ PONIŻEJ
loading...
POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

POLECAMY

Leave a Comment