Featured Polska i Polacy Wiadomości 

Politycy PO z zakazem wstępu do PZL Mielec?

Udostępnij ten artykuł znajomym!

Po skandalicznych słowach posła PO Czesława Mroczka, który z nieskrywaną pogardą wyrażał się o zakładach lotniczych w Polsce (więcej), zawrzało zwłaszcza na Podkarpaciu.

Radni miejscy, głównie z Prawa i Sprawiedliwości, szeroko komentowali to – oględnie mówiąc – niezbyt parlamentarne wystąpienie posła Mroczka w Sejmie.


Jeden z nich – Jakub Cena – nazwał PO “Platformą antyObywatelską”. Z kolei Marian Kokoszka, przewodniczący NSZZ “Solidarność” w PZL Mielec, a także przewodniczący Rady Miejskiej w Mielcu, na kontrowersyjną wypowiedź posła PO odpowiada w rozmowie z Pawłem Galkiem dla “Super Nowości” następująco: – Obrażanie nas – pracowników i firmy Lockheed Martin, która zapewniła tu stanowiska pracy o wysokich standardach, jest poniżej krytyki.

Myślę, że taką wypowiedzią pan Mroczek zamknął bramy PZL Mielec zarówno dla siebie, jak i dla pozostałych posłów PO. Gdyby miał trochę honoru, powinien przyjechać tu i przeprosić nas wszystkich. Ja wiem, jaką klasę prezentują pracownicy PZL Mielec i Świdnik. Nie bez powodów oba te zakłady wizytują ludzie ze szczytów władzy – zaznacza przewodniczący mieleckiej Rady Miejskiej.

Przewodniczący Kokoszka zwraca również uwagę na fakt, że w najbliższym czasie mogą pojawić się zarzuty prokuratorskie w związku z pełnym wątpliwości przetargiem na śmigłowce. – Pan Mroczek zachował się tak samo, jak w czasach gdy był szefem MON – dodaje oburzony radny.

źródło: “Super Nowości”

NewsWeb.pl
NewsWeb.pl
Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl
JAK TO SKOMENTUJESZ? ⇓POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

POLECAMY

One thought on “Politycy PO z zakazem wstępu do PZL Mielec?

  1. Janusz I

    Po co im przeprosiny od jakiegoś, obecnie nic nieznaczącego mruczka?

Leave a Comment

UDOSTĘPNIEŃ