Wstrząsające wieści z USA! „G. Soros finansuje rewolucję”, „Od dawna trzymał palec na przycisku”

Szokujące informacje przekazuje amerykański portal obywatelski daisyluther.com. Jak się okazuje, nie docierają do nas wiadomości o wszystkim, co przeciwnicy Donalda Trumpa wyprawiają w Stanach Zjednoczonych po tym, jak kandydat Demokratów pokonał Hillary Clinton. 

Płoną amerykańskie flagi, a zamieszki prowokowane przez sfrustrowanych wyborców Demokratów przybierają coraz groźniejszą formę. Amerykańska prawica uważa, że dojdzie do prób wywołania wojny domowej.

Co najbardziej istotne – protesty w całym kraju są najprawdopodobniej skrzętnie zorganizowane. Są na to dowody – zaznacza „daisyluhter”. „W Austin (Texas) świadkowie widzieli wynajęte autokary pełne protestujących później przeciwko Donaldowi Trumpowi ludzi” – czytamy dalej.

„Istnieje wiele dowodów na to, że ktoś finansuje protesty”

WIĘCEJ poniżej
Chwileczkę...

I, co nie jest chyba zaskoczeniem, jako głównego podejrzanego dziennikarze „daisyluhter” wskazują George Sorosa, podobnie jak redaktorzy rt.com i activistpost.com. W większości światowych mediów ten pan ma równie złą prasę, jak w naszym kraju.

Ktoś chce podpalić Amerykę. Po tym wszystkim, co ci ludzie robią, prawdopodobnie skończy się jeszcze większą tyranią” – obawiają się autorzy publikacji w „daisyluhter” dodając, że „ktoś chce obserwować wojnę z ukrycia”.

Pamiętajmy, że Soros założył też kilka fundacji w Polsce. Są to m.in. Fundacja Batorego, Otwarta Rzeczpospolita czy HejtStop.
Poza tym kilka mniej znanych – głównie antyfaszystowskich i antyrasistowskich.
Wspierają one w większości inicjatywy lewicowe i walczą z polskimi patriotami.

„Już w sierpniu hakerzy z grupy o nazwie DC Leaks dostali się do tajnych dokumentów fundacji Open Society – założonej przez Georga Sorosa. DC Leaks określiła później Sorosa jako architekta każdej rewolucji i zamachu na całym świecie w ciągu ostatnich 25 lat. To pro-globalista, który chce przejąć władzę nad światem stojąc w cieniu wielu rządów” – dowiadujemy się w dalszej części tekstu.

„Już wcześniej trzymał palec na przycisku”

„On przewidział porażkę Clinton, jak i to, że ruchy konserwatywne w USA będą zyskiwały na sile. Dlatego trzymał swój palec na przycisku, stąd tak dobra i szybka organizacja protestów” – mnóstwo podobnych opinii wymieniają użytkownicy pod publikacją „It Looks Like George Soros Is Funding The Trump Protests Just Like He Funded The Ferguson Riots” na zerohedge.com

W bardzo bogatej publikacji autorzy opisują potwierdzony udział Sorosa m.in. w organizacji protestów w Missouri i wielu innych na kontynencie amerykańskim, ale i europejskim.

Zaznaczmy tu, że również Komitet Obrony Demokracji jest bliżej lub dalej powiązany z fundacjami, które korzystają z funduszy amerykańsko-żydowskiego miliardera. Soros był też odpowiedzialny za rewolucję na Ukrainie, nazwaną przez media „Ukraińskim Majdanem”.

źródła: daisyluhter.com, rt.com, activistpost.com, zerohedge.com

NewsWeb.pl
NewsWeb.pl
Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl
JAK TO SKOMENTUJESZ?