Wstrząsające wieści z USA! „G. Soros finansuje rewolucję”, „Od dawna trzymał palec na przycisku”

Szokujące informacje przekazuje amerykański portal obywatelski daisyluther.com. Jak się okazuje, nie docierają do nas wiadomości o wszystkim, co przeciwnicy Donalda Trumpa wyprawiają w Stanach Zjednoczonych po tym, jak kandydat Demokratów pokonał Hillary Clinton. 

Płoną amerykańskie flagi, a zamieszki prowokowane przez sfrustrowanych wyborców Demokratów przybierają coraz groźniejszą formę. Amerykańska prawica uważa, że dojdzie do prób wywołania wojny domowej.

Co najbardziej istotne – protesty w całym kraju są najprawdopodobniej skrzętnie zorganizowane. Są na to dowody – zaznacza „daisyluhter”. „W Austin (Texas) świadkowie widzieli wynajęte autokary pełne protestujących później przeciwko Donaldowi Trumpowi ludzi” – czytamy dalej.

„Istnieje wiele dowodów na to, że ktoś finansuje protesty”

I, co nie jest chyba zaskoczeniem, jako głównego podejrzanego dziennikarze „daisyluhter” wskazują George Sorosa, podobnie jak redaktorzy rt.com i activistpost.com. W większości światowych mediów ten pan ma równie złą prasę, jak w naszym kraju.

Ktoś chce podpalić Amerykę. Po tym wszystkim, co ci ludzie robią, prawdopodobnie skończy się jeszcze większą tyranią” – obawiają się autorzy publikacji w „daisyluhter” dodając, że „ktoś chce obserwować wojnę z ukrycia”.

Pamiętajmy, że Soros założył też kilka fundacji w Polsce. Są to m.in. Fundacja Batorego, Otwarta Rzeczpospolita czy HejtStop.
Poza tym kilka mniej znanych – głównie antyfaszystowskich i antyrasistowskich.
Wspierają one w większości inicjatywy lewicowe i walczą z polskimi patriotami.

„Już w sierpniu hakerzy z grupy o nazwie DC Leaks dostali się do tajnych dokumentów fundacji Open Society – założonej przez Georga Sorosa. DC Leaks określiła później Sorosa jako architekta każdej rewolucji i zamachu na całym świecie w ciągu ostatnich 25 lat. To pro-globalista, który chce przejąć władzę nad światem stojąc w cieniu wielu rządów” – dowiadujemy się w dalszej części tekstu.

„Już wcześniej trzymał palec na przycisku”

„On przewidział porażkę Clinton, jak i to, że ruchy konserwatywne w USA będą zyskiwały na sile. Dlatego trzymał swój palec na przycisku, stąd tak dobra i szybka organizacja protestów” – mnóstwo podobnych opinii wymieniają użytkownicy pod publikacją „It Looks Like George Soros Is Funding The Trump Protests Just Like He Funded The Ferguson Riots” na zerohedge.com

W bardzo bogatej publikacji autorzy opisują potwierdzony udział Sorosa m.in. w organizacji protestów w Missouri i wielu innych na kontynencie amerykańskim, ale i europejskim.

Zaznaczmy tu, że również Komitet Obrony Demokracji jest bliżej lub dalej powiązany z fundacjami, które korzystają z funduszy amerykańsko-żydowskiego miliardera. Soros był też odpowiedzialny za rewolucję na Ukrainie, nazwaną przez media „Ukraińskim Majdanem”.

źródła: daisyluhter.com, rt.com, activistpost.com, zerohedge.com

Chwileczkę...