[SONDA] Czy zagłosujesz na Roberta Biedronia w wyborach na prezydenta RP?

5
Głosuj PONIŻEJ

Robert Biedroń to kolejny prawdopodobny kandydat na prezydenta RP w najbliższych wyborach, jednym tchem wymieniany przez przeciwników PiS obok Donalda Tuska czy Ryszarda Petru.

Biedroń to jeden z najbardziej kontrowersyjnych polityków ostatniej dekady. Zdeklarowany gej jest prezydentem Słupska, chętnie opowiadającym o życiu prywatnym, które dzieli ze starszym mężczyzną.

I, jak w przypadku większości kandydatów, zdania na temat jego ewentualnej kandydatury są bardzo podzielone. Dla jednych jest to totalna abstrakcja i rzecz wręcz niewyobrażalna, by homoseksualista mógł ubiegać się o urząd prezydenta, dla innych z kolei – całkiem ciekawa kandydatura.

Sam Biedroń nie wyklucza kandydatury w wyborach, które odbędą się za niespełna 4 lata. Jak deklarują w internecie m.in. sympatycy PO czy Nowoczesnej – homoseksualny kandydat mógłby liczyć w ostateczności na ich głosy, byle nie wygrał żaden „PiSowski kandydat” .

Środowiska prawicowe na taki pomysł reagują z oburzeniem. Uważają, że prezydent-gej byłby ujmą dla narodu o tysiącletniej katolickiej tradycji i zaprzeczeniem konserwatywnym wartościom.

Czy zagłosujesz na Roberta Biedronia w wyborach na prezydenta RP?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Masz coś do dodania? Zostaw komentarz poniżej!

5 KOMENTARZE

 1. Chyba tu kogoś kompletnie poj…. !!!! Homolobby ma na prawdę problemy z mózgiem. Biedroń może co najwyżej dostać od Polaków gremialnego kopa w dupę, a nie głosy w wyborach na prezydenta.

  10

  51
  • Mylisz się człowiecze podobno „myślący”. Takich homofobów jak ty jest coraz mniej, bo są świadomi na czym polega akceptacja inności i tolerancja osób o innej orientancji, która została skreślona z listy chorób przez światową organizację zdrowia już w roku 1966. Masz mózg skrzywiony przez pruderyjne i zakłamane środowiska, w których się obracasz. Trochę wiedzy „myślący” przydało by ci się, a nie słuchać zrąbanych wywodów katoli.

   11

   7
   • To o czym piszesz śmiało można nazwać dewiacjami seksualnymi, dzisiaj pozwolimy na LGBT, jutro o swoje prawa będą się domagać pedofile, a pojutrze zoofile i pozostała część odmieńców seksualnych. I w takim tempie będziemy w imię nowoczesności mieli 100% SODOMIĘ.
    Światowa Organizacja Zdrowia może sobie skreślać lub dodawać różne choroby , nie znaczy że wszystkie kraje muszą się do jej wytycznych stosować.

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here