Te 3 wady są charakterystyczne dla ludzi inteligentnych. SPRAWDŹ, czy je masz

Naukowcy przeprowadzając kolejne badania nad osobami inteligentnymi, odnaleźli ich wspólny mianownik: trzy wady, które powtarzają się niemal u nich wszystkich.

Badaczom z Uniwersytetu w Minnesocie udało się ustalić, że istnieje korelacja między inteligencją osoby, a wadami jakie posiada, a mianowicie, że prawie wszystkie osoby o wyższej niż przeciętna inteligencji cechują się zestawem trzech tych samych wad.

Oto 3 wady charakteryzujące osoby inteligentne. Sprawdźcie sami:

1. Bałaganiarstwo. Jak się okazuje ludzie o wyższym stopniu inteligencji wolą funkcjonować w chaosie. Nie przeszkadza im on w skoncentrowaniu się na problemie, a wręcz pobudza ich do kreatywnego myślenia. Nie należy tu jednak mylić bałaganiarstwa z akceptowaniem brudu.

2. Zamiłowanie do nocnej aktywności. W nocy aktywność ich mózgu zwiększa się, są zdolni do bycia bardziej twórczymi niż za dnia. Nocnymi Markami byli między innymi: Charles Darwin, Winston Churchill i Elvis Presley.

3. Skłonność do przeklinania, czy może raczej większy zasób przekleństw. Naukowcy poprosili badane osoby o zapisanie wszystkich niecenzuralnych słów jakie przyjdą im do głowy. Osoby z najlepszymi wynikami okazały się mieć też najwyższy poziom IQ oraz większe zdolności oratorskie i dobierania języka do rodzaju wypowiedzi.

A Ty? Posiadasz wyżej wymienione wady?

JAK TO SKOMENTUJESZ?
loading...