MS: Rząd Kopacz zaczynał tworzyć islamskie dzielnice w całej Polsce. „Gdyby wygrali wybory…

1

W programie „Minęła Dwudziesta” Adriana Klarenbacha minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro mówił głównie o europejskim problemie uchodźców.

Ziobro po raz kolejny zaznaczył, że polityka multikulturowa krajów Zachodu to wielki niewypał, a przywódcy tych państw nie są w stanie sobie tego uświadomić.

Zapewnił, że rząd Prawa i Sprawiedliwości nigdy nie pójdzie w ślady Niemiec, Francji czy Belgii ze względu na troskę o bezpieczeństwo obywateli, a pomocy uchodźcom udzielać możemy jedynie na miejscu (na Bliskim Wschodzie – red.).

Dowiedzieliśmy się także, że rząd Platformy Obywatelskiej pod przewodnictwem Ewy Kopacz planował tworzenie muzułmańskich gett na terenie naszego kraju. Minister Ziobro stwierdził, że gdyby wybory wygrała Platforma Obywatelska, Polska już byłaby ogarnięta zagrożeniem terrorystycznym.

Gdyby był inny wynik wyborów, to w Polsce mielibyśmy tworzone jakieś dzielnice islamskie – mówi Ziobro i od razu dodaje: – Przedstawiałem nawet na Twitterze dokumenty, które były rozsyłane do wszystkich samorządów z pytaniami o możliwe miejsca zakwaterowania uchodźców.

Redaktor Klarenbach przytoczył słowa Cezarego Tomczyka, rzecznika rządu PO, który stwierdził, że to rząd Ewy Kopacz zatrzymał proces przyjmowania uchodźców do Polski. Minister Ziobro przypomniał, że ten sam Tomczyk, tuż przed wyborami, w których PO była pewna wygranej stwierdził, że „Polska jest w stanie przyjąć każdą liczbę uchodźców”.

Polscy liberałowie widzą co się dzieje i wstydzą się tego, że wspierali politykę otwartych drzwi – powiedział Ziobro komentując słowa byłego rzecznika rządu Ewy Kopacz.

1 KOMENTARZ

  1. Serdecznie zapraszam na wieczorne grupowe ( 25 osób ) rozmowy – nie tylko WROCŁAWIAN – codziennie w skype po godzinie 20.30 u: henryksw
    Przyłączcie nas do zespołowego działania – co tydzień zaplanowanego także w terenowej Polsce

    2

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here