Featured Wiadomości 

Premier Szydło: Napływ imigrantów do Polski jest wykluczony. Nie ma ceny za bezpieczeństwo Polaków

W ostatnim wywiadzie dla tygodnika “wSieci” premier Beata Szydło stanowczo zaprzeczyła, jakoby polski rząd miał ugiąć się pod dyktatem UE i przyjąć siłowo narzucanych państwom członkowskim imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. 

Nie cofniemy się! Nie ma ceny za bezpieczeństwo Polaków – powiedziała premier Szydło. Szefowa rządu zaznaczyła, że to nie znaczy, że Polska nie chce pomagać. Stwierdziła, że możemy i musimy pomagać, ale poza granicami RP.


Niebawem jedzie kolejny transport humanitarny na Bliski Wschód – zaznaczyła premier Beata Szydło i dodała: – Napływ do Polski ludzi z Bliskiego Wschodu jest wykluczony bo ani my, ani UE nie jesteśmy w stanie stworzyć systemu skutecznych zabezpieczeń, oddzielania uchodźców od terrorystów. 

Rząd Prawa i Sprawiedliwości realizuje w ten sposób swoje obietnice wyborcze, gdy zapewniano Polaków, że PiS wycofa się ze zobowiązań poprzedniej ekipy rządzącej (PO-PSL), gdy mówiono,  że nasz kraj jest w stanie przyjąć “każdą liczbę uchodźców w ramach europejskiej solidarności”.

SKOMENTUJ PONIŻEJ
loading...
POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

POLECAMY

3 thoughts on “Premier Szydło: Napływ imigrantów do Polski jest wykluczony. Nie ma ceny za bezpieczeństwo Polaków

  1. Towarzysz Lis

    No i taką premier rozumiem! chociaż nie lubię PIS bo są socjalistami

  2. marlena

    Chwała Bogu że Panią premier mamy mądrą! W pełni ją popierali myślę że wiekszosc z nas również..

  3. myślący

    Co ona pitoli>! Żadnych przepisów nie zmieniła!! Do Polski może przyjechać kto tylko chce i… wojewoda ma obowiązek wydać mu zezwolenie na pobyt. Ilość imigrantów banderowskich nie maleje tylko rośnie. Jeśli zechcą przyjechać muzułmanie to przyjadą i ta kłamczucha nic nie dotąd nie zrobiła żeby jakąkolwiek migracje zablokować. Gada tylko cały czas bajki nt. sprzeciwu wobec pomysłów padających z UE, które nigdy nie były żadnymi programami oficjalnymi. Co co mieli przyjechać z nadania Kopacz tez by dawno przyjechali, gdyby na zachodzie nie nastąpiła obstrukcja i nie dotrzymanie ustaleń, tj. brak możliwości nawet te udawanej przez polskie “służby” weryfikacji. Ciekawe jak niby ktoś z Polski ma zweryfikować syryjskiego uchodźcę.

Leave a Comment