KOD chce uczyć historii! Kijowski: Będzie trzeba głosić prawdę o Polakach-mordercach

2

Mateusz Kijowski podzielił się z internautami opinią, która po raz kolejny pokazuje, że dobre imię Polski na pewno nie należy do priorytetów Komitetu Obrony Demokracji i jego liderów. Co ciekawe, równie chętnie jak ostatnio, o „polskich skurwysynach”, dalej podał ją Radosław Sikorski, były polski dyplomata. 

Propaganda wszechobecna. Znowu trzeba będzie uczyć potajemnie po domach prawdziwej historii – stwierdził na TT Mateusz Kijowski, lider KOD, a jego słowa powielił w portalu społecznościowym Radosław Sikorski.

Nawiązali w ten sposób do słów nowego szefa Instytutu Pamięci Narodowej, Jarosława Szarka, który stwierdził, że de facto za masakrę w Jedwabnem odpowiadają Niemcy, którzy wykorzystali do wykonania tych strasznych rzeczy grupkę Polaków.

ZOBACZ TEŻ: Sikorski: Banda polskich skurwysynów paliła Żydów żywcem

Środowiska KOD nie mogą się jednak pogodzić z tym, że ktoś próbuje postawić naszych rodaków w nieco lepszym świetle. A przecież tak działają dyplomaci z Niemiec czy Rosji, którzy dbają o dobre imię swojego narodu i ludzi za niego walczących.

Twitt Sikorski

Należy tutaj zaznaczyć, że dr Jarosław Szarek nie powiedział, że Polacy nie dokonali tej zbrodni, ale że odpowiedzialni za to, że do niej doszło, są Niemcy.

W podlinkowanym we wspomnianym twicie artykule, portal Komitetu Obrony Demokracji nazywa IPN „Instytutem Propagandy Nacjonalistycznej”.

2 KOMENTARZE

  1. ten nygus i kłamca niech lepiej dzieciom zaległe alimenty zapłaci a historię naszą zostawi w spokoju .. my wiemy jak było i dzieci sami historii nauczymy. tak jak np. to ->chazarskie żydostwo mordowało Polaków w Katyniuhttp://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/to-chazarskie-zydostwo-mordowalo-polakow-w-katyniu/

    12

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here