Featured Na sygnale Polska i Polacy Wiadomości 

Gronkiewicz-Waltz pełna obaw: „Wyjedzie papież, a oni zaczną nas wsadzać. Wiem, jak to przebiega”

Udostępnij ten artykuł znajomym!

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz jest pełna obaw. Jej zdaniem rząd Prawa i Sprawiedliwości chce tylko przeczekać wizytę w Polsce papieża Franciszka na Światowych Dniach Młodzieży oraz warszawski szczyt NATO, by móc zacząć „szukać paragrafów na tych, którzy nie są z PiS”. O swoich przeczuciach opowiedziała „Dziennikowi”.

Gronkiewicz-Waltz szczegółowo opisuje nawet, jak przebiega scenariusz, którego ona i cała opozycja tak bardzo się obawia.


Najpierw jest ogłoszone w mediach, że CBA zaczyna kontrolować, a dopiero później to następuje. To jest robione po to, by poinformować społeczeństwo, że skoro jakaś instytucja jest sprawdzana, to znaczy, że ma coś na sumieniu – oceniła.

Czekają tylko na NATO i Światowe Dni Młodzieży. Będą szukać paragrafów na każdego, kto nie jest z PiS. A wiadomo, że kto nie jest z PiS, jest przeciwko niemu – powiedziała. Jeśli wierzyć obawom prezydent Warszawy, to ma się czego obawiać, bo na antyrządowych marszach KOD staje ona najczęściej w pierwszym szeregu.

Czy wieloletni prezydent miasta stołecznego powinien obawiać się „paragrafów”? A jeśli już, to czy przystoi przyznawać się do tego przed narodem?

Skąd z kolei tak szczegółowa znajomość strategii przeprowadzania politycznych aresztowań u pani Hanny Gronkiewicz-Waltz?

NewsWeb.pl
NewsWeb.pl
Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl
JAK TO SKOMENTUJESZ? ⇓POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

POLECAMY

3 thoughts on “Gronkiewicz-Waltz pełna obaw: „Wyjedzie papież, a oni zaczną nas wsadzać. Wiem, jak to przebiega”

  1. brawo PIS wkońcu zaczyna się normalność !!!!

  2. Towarzysz Lis

    Byłoby tak pięknie.. ale czy to rzeczywiście prawda?

  3. groth

    zabawne w tym jest to , że Pis widzi winę u wszystkich , prócz u nich samych

Leave a Comment

UDOSTĘPNIEŃ