Europa i świat Featured Polska i Polacy 

Król: Tusk i Bieńkowska przez lata umacniali niewolniczą duszę Polski. Za to dostali posady w UE

Udostępnij ten artykuł znajomym!

Marek Król, publicysta udzielający się m.in. na łamach tygodnika “wSieci” nie ma wątpliwości co do “lokajstwa” w wykonaniu Donalda Tuska i Elżbiety Bieńkowskiej.

W swojej publikacji Król odnosił się – jak większość środowiska – do skandalicznej wypowiedzi Billa Clintona, który politykę Polski porównał do “putinowskiej”. – Uważam, że Clinton nie pomógł swojej żonie w kampanii prezydenckiej, stracił głosy głównie Polonii. Nie przywiązywałbym wagi do tej wypowiedzi – stwierdził Marek Król.


Tusk i Bieńkowska dbali o niewolniczą duszę Polski

Bardzo mocno publicysta wyraził się o Donaldzie Tusku i Elżbiecie Bieńkowskiej. Ta dwójka bardzo często rozwściecza polskich patriotów podejmując skrajnie antypolskie działania na arenie europejskiej i światowej.

Według Marka Króla, “przez wiele lat umacniano niewolniczą duszę Polski”.

– Mamy problem w Polsce z postawą „lokaja”. Ja ją rozumiem i usprawiedliwiam, bo skoro za takie „lokajstwo” Tusk i Bieńkowska dostają fuchy w Brukseli, to jest to tego warte – ocenił.

Trudno tych słów nie analizować pod kątem obecnego zachowania opozycji, w większości złożonej – o ironio – z polityków Platformy Obywatelskiej, którzy każdy ruch demokratycznie wybranego polskiego rządu każą prześwietlać Brukseli. Z kolei każdą karę nałożoną przez KE na nasz kraj kwitują ironicznym uśmiechem.

NewsWeb.pl
NewsWeb.pl
Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl
JAK TO SKOMENTUJESZ? ⇓POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

POLECAMY

3 thoughts on “Król: Tusk i Bieńkowska przez lata umacniali niewolniczą duszę Polski. Za to dostali posady w UE

  1. Paulina

    Dzięki Bogu, że już nie rządzą. Jeszcze 4 lata z nimi i zniknęlibyśmy z mapy na rzecz “wielkiej zjednoczonej Europy”, a nasze piękne biało-czerwone barwy zastąpiłyby jakieś zasrane gwiazdki z euroszmaty.

  2. basia1

    Tusk i Bieńkowska największymi zdrajcami Polskich Obywateli w XXI wieku.

  3. jerzy

    Tu nie chodzi o samą PO , ale o cały system postkomunistyczny .Do puki mieli w Polsce nasz majątek do rozdrapania zajmowali uwłaszczaniem się, gdy zostało już nie wiele do rozdrapania zaczęli likwidację Polski ,i to za PO zaczęło się zawstydzaniem nas że jesteśmy nie normalni w swoim patriotyżmie ,wyśmiewali nasze powstania ,sprowadzali lewaków niemieckich żeby robili zadymy w czasie obchodów odzyskania niepodległości ,Sprowadzali filmy niemieckie na których Niemcy byli przedstawieni jak niewinne baranki a nasi partyzanci jak ostatnie zbiry .Dużo nie brakowało a PO wspólnie z Niemcami oskarżyli by nas o całe zło drugiej wojny światowej . Ja twierdzę tak, nasza opozycja razem z KOD to ludzie wyprani z wszelkich ideałów dla nich prócz przywilejów i mamony nic się nie liczy. Za powrót do władzy gotowi są sprzedać Polskę , i robili to ,ale przeliczyli się ,bo co innego jest okradać dom a co innego burzyć go

Leave a Comment

UDOSTĘPNIEŃ