Islamiści wzywają do ataków m.in. w Polsce! „Ramadan miesiącem klęski dla niewiernych”

1

Osoba podająca się za rzecznika prasowego tzw. Państwa Islamskiego, w nagraniu zamieszczonym w internecie wzywa do ataków w USA i Europie w czasie ramadanu – podaje Reuters.

„Ramadan, miesiąc podboju. Przygotujcie się, bądźcie gotowi… aby to był miesiąc nieszczęścia dla wszystkich niewiernych” – brzmi komunikat, sugerujący ataki na cele cywilne i wojskowe. Nagranie pojawiło się m.in na Twitterze. Udostępniono je na profilach, z których zazwyczaj pojawiają się różne komunikaty ze strony Państwa Islamskiego.

RAMADAN 2016 – 06. CZERWCA – 04. LIPCA; RAMAZAN BAYRAMI 2016 – 05, 06, 07. LIPCA

W dobie kryzysu naszego rządu z Komisją Europejską o Polsce – jak nigdy – mówi się w mediach na całym świecie. Głośno jest również o argumentach polskich patriotów, którzy nie chcą przyjmować islamskich imigrantów.

Wiara i chrześcijańska kultura to jedne z nich. Ostatnio dużo mówi się o przygotowywanych atakach podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Niewykluczone jednak, że islamscy ekstremiści będą chcieli uderzyć w nasz kraj wcześniej, właśnie w czasie trwania ramadanu. „Granice z Niemcami są nieszczelne! Muzułmanie wchodzą na naszą stronę kiedy chcą” – masowo piszą do nas mieszkańcy zachodniej Polski.

W naszym kraju ekstremiści mają niezłe pole do popisu. Nikt bowiem nie spodziewa się, że do ataku terrorystycznego może w kraju nad Wisłą dojść. Kontrole nie są tak szczegółowe jak chociażby we Francji, gdzie islam zabija nawet kilka razy w roku. U nas się to nie zdarza, ale przecież jesteśmy jednym z najmocniej wierzących (czyt. „niewiernych”) narodów Europy. To na pewno nie podoba się zagorzałym islamistom.

Codziennie na polską stronę – głównie po zakupy – wchodzi nawet kilkudziesięciu nielegalnych imigrantów. Niestety, w zapełnionych ludźmi miejscach publicznych wystarczy jeden terrorysta, by doprowadzić do ogromnej tragedii. Polska powinna natychmiast uszczelnić granice!

1 KOMENTARZ

  1. Gdyby przygraniczne sklepy nie obsługiwały tych imigrantów, to nie mieliby po co przychodzić. Teraz pewnie właściciele cieszą się, że mają lepszy utarg, ale jak kiedyś jakiś typ wysadzi im ten kiosk w powietrze razem z innymi niewinnymi cywilami, to będzie miał nauczkę do końca życia…

    2

    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here