Islamiści wzywają do ataków m.in. w Polsce! „Ramadan miesiącem klęski dla niewiernych”

Osoba podająca się za rzecznika prasowego tzw. Państwa Islamskiego, w nagraniu zamieszczonym w internecie wzywa do ataków w USA i Europie w czasie ramadanu – podaje Reuters.

„Ramadan, miesiąc podboju. Przygotujcie się, bądźcie gotowi… aby to był miesiąc nieszczęścia dla wszystkich niewiernych” – brzmi komunikat, sugerujący ataki na cele cywilne i wojskowe. Nagranie pojawiło się m.in na Twitterze. Udostępniono je na profilach, z których zazwyczaj pojawiają się różne komunikaty ze strony Państwa Islamskiego.

RAMADAN 2016 – 06. CZERWCA – 04. LIPCA; RAMAZAN BAYRAMI 2016 – 05, 06, 07. LIPCA

W dobie kryzysu naszego rządu z Komisją Europejską o Polsce – jak nigdy – mówi się w mediach na całym świecie. Głośno jest również o argumentach polskich patriotów, którzy nie chcą przyjmować islamskich imigrantów.

Wiara i chrześcijańska kultura to jedne z nich. Ostatnio dużo mówi się o przygotowywanych atakach podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Niewykluczone jednak, że islamscy ekstremiści będą chcieli uderzyć w nasz kraj wcześniej, właśnie w czasie trwania ramadanu. „Granice z Niemcami są nieszczelne! Muzułmanie wchodzą na naszą stronę kiedy chcą” – masowo piszą do nas mieszkańcy zachodniej Polski.

W naszym kraju ekstremiści mają niezłe pole do popisu. Nikt bowiem nie spodziewa się, że do ataku terrorystycznego może w kraju nad Wisłą dojść. Kontrole nie są tak szczegółowe jak chociażby we Francji, gdzie islam zabija nawet kilka razy w roku. U nas się to nie zdarza, ale przecież jesteśmy jednym z najmocniej wierzących (czyt. „niewiernych”) narodów Europy. To na pewno nie podoba się zagorzałym islamistom.

Codziennie na polską stronę – głównie po zakupy – wchodzi nawet kilkudziesięciu nielegalnych imigrantów. Niestety, w zapełnionych ludźmi miejscach publicznych wystarczy jeden terrorysta, by doprowadzić do ogromnej tragedii. Polska powinna natychmiast uszczelnić granice!

NewsWeb.pl

NewsWeb.pl

Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl

JAK TO SKOMENTUJESZ?
loading...