Lis odpycha od siebie nawet żonę. Nie chce u niego pracować, ciągle się kłócą. „Generuje stres”

1
foto: Daniel Wysocki/ONS

W związku Lisów dochodzi coraz częściej do konfliktów – donoszą media plotkarskie. Głoszący nienawistne komentarze przy każdej okazji Tomasz Lis jest pochłonięty pracą i twittowaniem. Jak się okazuje, generował zbyt wiele stresu nawet dla pracującej u niego żony – Hanny.

Hanna Lis pracowała w NaTemat tylko tydzień, choć zanosiło się na długą i owocną współpracę. Prowadziła tam program lajfstajowy. – Praca w „N:T” okazała się dla niej za bardzo stresująca, dlatego tak szybko zrezygnowała. Lis to bardzo wymagający szef – podaje tygodnik „Na Żywo”.

Jednak źle u Lisów dzieje się nie tylko w sferze zawodowej. Tygodnik donosi również o coraz częstszych kłótniach w tym dziennikarsko-politycznym małżeństwie.

Hanna nie odnalazła się w roli kobiety domowej, o jakiej marzył Tomasz Lis. Miała wyższe ambicje. A z racji tego, że nie może ich spełniać, staje się coraz bardziej sfrustrowana – czytamy w „NŻ”.

Do małych różnic zdań między nimi dochodziło już kilka miesięcy temu, nawet na Twitterze, gdzie wygłaszali różne poglądy w kwestiach politycznych. Wcześniej to się nie zdarzało.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here