Żydzi niszczą Europę? „Chcą wygnać na Zachód Arabów, czyszcząc teren dla wielkiego Izraela”

3

Czy za islamską falą zalewającą nasz kontynent od lat stoją Żydzi? Niewykluczone, bo tak naprawdę nie wiadomo, na czyje polecenie przywódcy Niemiec czy Francji otwierają swoje granice dla milionów obcych nam kulturowo ludzi. Fakty składają się w logiczną całość, zapraszamy zatem do lektury.

Żydzi kojarzą nam się z prześladowaniami, ale zawsze mieli marzenia władzy nad światem i bycia rasą dominującą. Po prostu mają to we krwi. Dziś coraz częściej słyszymy, że żydowscy miliarderzy – czy to z Ameryki, czy z Izraela – szachują sytuacją Europy. Stoją między innymi za Majdanem na Ukrainie, który zupełnie zniszczył stabilność polityczną tego kraju. Chyba najbardziej znanym żydowskim miliarderem jest George Soros, którego Żydzi nie umieszczają w swoich rankingach „najbardziej wpływowych”.

Wiadomo jednak, że Soros założył m.in. w Polsce mnóstwo fundacji, na przykład walczących z „hejtem” na tle rasowym czy religijnym. Oczywiście ich działania nie są zbyt rzetelne. Przykładem „HejtStop”, która reaguje tylko na „mowę nienawiści” wobec muzułmanów i czarnoskórych. Podobne zadania ma „Otwarta Rzeczpospolita”. Wszystkie one są powiązane z Fundacją Batorego.

Ale jak to? Żydzi, nienawidzący się z muzułmanami, zakładają fundacje ich broniące? … Tak! Im bardziej społeczeństwo zastraszone, tym mniej skłonne do dyskryminowania przybyszów z krajów arabskich, z kolei im ci będą czuli się tu lepiej, tym mniej będzie ich na Bliskim Wschodzie. Bingo! I tu wyjaśnia się tytuł publikacji.

Obecne forsowanie żydowskich planów zniszczenia Europy przez falę muzułmanów i równoczesne oczyszczenie terenów z Arabów dla Wielkiego Izraela, budzą oburzenie i sprzeciw w wielu krajach – inspiruje „Monitor Polski”. Zwykli obywatele nic nie mogą jednak zrobić. Z wielką machiną wpływów, korupcji, połączonych z ludzką chciwością, nie mamy najmniejszych szans.

Przywódcy tak „demokratycznych” państw jak Niemcy, Francja czy kraje Skandynawii ani myślą brać pod uwagę głosu narodu. Niestety coraz częściej prawa muzułmanów są przedkładane nad prawa rodowitych Europejczyków. Strach pomyśleć, jak potoczy się ta smutna historia.

3 KOMENTARZE

    • Myślę że jeśli by lewacy mieli przegrać wybory, to je sfałszują albo zrobią zamach stanu. Jak w Austrii dopuścili się już fałszowaniu wyborów, to wszystko jest możliwe. Już teraz są zastraszeni, we Francji cały czas stan wyjądkowy. Idealne podłoże pod dyktaturę.

      3

      1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here