Europa i świat Featured Polska i Polacy Wiadomości 

Kary finansowe dla krajów, które nie chcą uchodźców – pomysł Bieńkowskiej!

Wicemarszałek Senatu Adam Bielan na antenie RMF24 nazwał inicjatywę Komisji Europejskiej, by kraje członkowskie , które nie przyjmą uchodźców, płaciły 250 tys. euro za każdą osobę, “pomysłem pana Junckera i pani Bieńkowskiej”.

Propozycja pana Junckera i pani Bieńkowskiej, czyli propozycja Komisji Europejskiej, jest to jedna z najbardziej kuriozalnych propozycji, która wyszła z Brukseli w ostatnich latach. Propozycja, która może mieć bardzo negatywne skutki polityczne, bo na przykład może niestety negatywnie wpłynąć na referendum brytyjskie. 23 czerwca – przypomnę – Brytyjczycy będą głosować, czy chcą zostać w Unii, czy nie, i jestem pewny, że tego rodzaju decyzje będą zwiększać szanse obozu przeciwników pozostania w Unii – wskazał Bielan.


Bieńkowska jest komisarzem Komisji Europejskiej od listopada 2014 r. Często podżega unijnych urzędników do przegłosowywania szkodliwych dla Polski decyzji. Warto pamiętać, że Bieńkowska była też jedną z bohaterek “afery podsłuchowej”.

Kraje członkowskie ubezwłasnowolnione

Mamy więc do czynienia z sytuacją, w której Unia Europejska narzuca krajom członkowskim swoje założenia wbrew ich woli. Nie ma tutaj “dyskusji”. Takie kraje jak Polska, Węgry, Czechy, Słowacja czy kraje bałkańskie nie mają zamiaru dzielić z Zachodem problemu niebezpiecznych muzułmanów.

Niestety nie mają wyboru. Unia stosuje iście stalinowskie metody i każdy oporny kraj – chcąc zachować swoją kulturę i religię – będzie musiał płacić UE niebotycznie wysoki haracz.

 

SKOMENTUJ PONIŻEJ
loading...
POLUB NAS, BY WIEDZIEĆ WIĘCEJ!

POLECAMY

34 thoughts on “Kary finansowe dla krajów, które nie chcą uchodźców – pomysł Bieńkowskiej!

 1. Lollypop

  Merkelowa sprosiła barachła to niech się sama o toto martwi. 250 000€. Już tak im mózgi zryło że bardziej się nie da!!!!!!!

 2. A kto i jakim prawem zmusi nas do płacenia za pomysły k i pijaka ?

 3. A kto i jakim prawem zmusi nas do płacenia za pomysły k ni pijaka ?!

 4. Marek

  Przecież to jest ten haracz który chrześcijanie maja płacić islamista wg koranu.

 5. Jerzy Grajewski

  Moim skromnym zdaniem powinniśmy w kraju, jak najszybciej uruchomić mechanizmy zezwalające na odwołanie takiej szmaty ze stołka, na który to przecież “my” ja wybieraliśmy. Prócz tego kolejny mechanizm powinien zezwalać na natychmiastowe zabranie immunitetu i postawienie w stan oskarżenia przed Polskim Trybunałem Stanu !
  Tu już nie chodzi o politykę szkoplandu, o chore ambicje Unii Eurabii, ale o to, że nasi właśni przedstawiciele popełniają najwyższą zbrodnię – ZDRADĘ!
  Dawniej ogolono by jej łeb zaraz po pierwszym wystąpieniu!

 6. człowiek myślący

  TAKI MAMY KLIMAT !!!!!

 7. Er

  Ale gruba smakuje jej europejskie jedzonko 😀

 8. nazir

  No brawo 🙂 Bieńkowska przejdzie do historii. Brytyjczycy widząc idiotów i nie chca byc skazani na kretynski pomysły wyjdą z unii.za nmi pójdą Czesi Węgrzy slowacy i u nas będzie plexit. Unia sie rozpadnie Bieńkowska u Tusk straca stolki a po powrocie do kraju powinni zostac postawieni przed sądem za zdrade

 9. Andrzej

  Tak samo głupia jak i Petru.

 10. Patriota

  Chyba ta pan zapomniała albo nie pamięta historii chociaż podejrzewam że nie chce pamiętać co się robiło z folksdojczami a w szczególności z kobietami, które szkodziły naszej kochanej ojczyźnie. Przykro czytać i słuchać takich wiadomości, dno totalne dno już niżej nie można upaś, żeby za euro sprzedać ojczyznę to naprawdę trzeba nie mieć honoru lub być tak głupim. Szkoda słów.

 11. duch

  wystarczy spojrzeć na tępy wyraz twarzy to wszystko tłumaczy – pustak i nic więcej !!!!!!!!!!!
  Prezydent i nasi włodarze powinni jak najszybciej wziąć przykład z Węgrów i konstytucyjnie zakazać islamu w Polsce – wtedy Unia i takie pustaki jak Bieńkowska miały by GÓW.. do powiedzenia – gdyż Unia nie może działąć na szkodę Państwa członkowskiego i łamać jego Konstytucje

 12. Marcin

  Pani Bieńskowska wygląda jak tłusta świn*a, jej zapędy są równie bezsensowne.

 13. iza

  Niech płacą Juncker, ta kretynka Bieńkowska, której z dobrobytu pomieszało się w głowie ! Oczywiście Merkel również niech to piwo spija. Zarabiają krocie więc ich stać na to a Polskę nie stać na utrzymywanie darmozjadów !

 14. Głos Rozsądku

  Dla mnie ta propozycja wydaje się kiepskim żartem, który może doprowadzić UE do rozsypu. Wielka Brytania jeśli odejdzie to pociągnie za sobą potem inne kraje, takie jak np.: Grupę wyszehradzka, co co może być początkiem końca tak pięknej inicjatywy stworzenia jednego międzynarodowego globalnego rządu, a zarazem przejść budowy na innych kontynach struktur takich sojuszy ekonomicznych.

 15. kama

  Nie ma takiej możliwości prawnej skoro zostaw wybrana w wyborach powszechnych.

  1. andrzejto

   W jakich wyborach?? Komisarze UE nie są wybierani w żadnych wyborach.

 16. RudiTV

  Kuzwa….co my jeszcze w tym “unijnym burdelu robimy” Powinnismy juz dawno …..chyba, ze lubimy taki wspolny miedzynarodowy grupensex….:)
  Pozdrawiam

 17. wers

  Myślałem, że wyciekły dane przygotowane na 1 kwietnia a tu okazuje się że to może być prawda.

 18. wers

  Powinniśmy dostawać 250tys. Euru ale za przyjęcie uchodzący, który i tak zaraz wyjedzie do Niemiec.

 19. Jacek

  Nagle się oburzacie na UE, a kiedy miasta ustalały strefy płatnego parkowania, żeby wymuszać kasę tak jak teraz chce to robić UE, to nikomu to nie przeszkadzało… Na opłaty za wycięcie drzewa na własnej działce też takiego oburzenia nie widziałem, bo to nasz rząd nas okrada i jest ok ??? Niestety jesteśmy traktowani jak niewolnicy i proporcjonalnie tyle ile niewolnik mamy do gadania…

 20. groth

  no tak dla Pis , wszystko co złe to tylko wina PO , no tak

 21. ja

  Tak Przyglądając się jej zdjęciu to faktycznie pasuje do koryta 🙂

 22. Eva

  Nie może być tak, żeby głupcy, którym udało się dostać do koryta, mieli możliwość bezkarnego forsowania swoich chorych pomysłów. Powinny istnieć mechanizmy pozwalające na zdjęcie ze stołka takich durni i to raz dwa.

 23. A jeszcze niedawno co niektórzy byli tacy dumni że mamy swoich przedstawiciel w Parlamencie Europejskim szczególnie z nominacji P. Tuska 🙂 a ta “damulka” niech lepiej nie wraca do Polski bo tu już jest skończona!

 24. Tomek

  Proponuje 250 tys euro kary za kazdy idiotyczny pomysł podobny do tego. Zarobią szybciej niz za uchodźców

 25. Polak

  Jeśli podżega przeciw Polsce, to istnieją tylko 2 możliwości: 1) to NIE JEST Polka, 2) to jest Polka, która dopuszcza się zdrady kraju. Tak, czy siak, jeśli to prawda – Trybunał Stanu.

 26. zet

  chuj w dupe sprzedawczykom z brukseli. Tusk sie z chujem na lby pozamienial jesli mysli ze “sobie wroci” z ta blond sprzedajna sciera od robienia laski eurocwelom.

 27. Z GÓRY MAMY MIEĆ ŹLE?

  Kiedyś za okupacji strzelano za przetrzymywanie i karmienie w domach, stodołach prześladowanych uciekinierów. Dzisiaj chcą karać za nieprzyjmowanie uchodźców -jakby z góry założone; nam nie wolno mieć dobrze?!

 28. Stan

  Polska musi wyjść z Unii Europejskiej jak najszybciej!!!

 29. Rafał

  Moim zdaniem nie powinno się narzucać krajom unii przyjmowania na siłę imigrantów.

  1. Lili

   A oni sraja na Twoje zdanie

 30. Lili

  Polska ma tyle do powiedzenia co żyd w komorze gazowej. Płaci słono za członkostwo w tym cyrku nazywanym unia jest tylko pajacem na gumce i jak JEJ zagrają tak tańczy bo ma dług którego nie jest w stanie spłacić.
  Dupa i pieniądz rządzi światem
  Coś was jeszcze zadziwia? Mnie już nic nie zdziwi
  Ponarzekac sobie i popisać na forum bo ci narzucają tą dyktature tymi wpisami sobie dupe podcieraja
  Narzekanie nic tu nie da

 31. opoka

  Proponuję wyznaczyć kwotę 250 000€ za głowy zdrajców naszej ojczyzny

Leave a Comment