Kary finansowe dla krajów, które nie chcą uchodźców – pomysł Bieńkowskiej!

Wicemarszałek Senatu Adam Bielan na antenie RMF24 nazwał inicjatywę Komisji Europejskiej, by kraje członkowskie , które nie przyjmą uchodźców, płaciły 250 tys. euro za każdą osobę, „pomysłem pana Junckera i pani Bieńkowskiej”.

Propozycja pana Junckera i pani Bieńkowskiej, czyli propozycja Komisji Europejskiej, jest to jedna z najbardziej kuriozalnych propozycji, która wyszła z Brukseli w ostatnich latach. Propozycja, która może mieć bardzo negatywne skutki polityczne, bo na przykład może niestety negatywnie wpłynąć na referendum brytyjskie. 23 czerwca – przypomnę – Brytyjczycy będą głosować, czy chcą zostać w Unii, czy nie, i jestem pewny, że tego rodzaju decyzje będą zwiększać szanse obozu przeciwników pozostania w Unii – wskazał Bielan.

Bieńkowska jest komisarzem Komisji Europejskiej od listopada 2014 r. Często podżega unijnych urzędników do przegłosowywania szkodliwych dla Polski decyzji. Warto pamiętać, że Bieńkowska była też jedną z bohaterek „afery podsłuchowej”.

Kraje członkowskie ubezwłasnowolnione

Mamy więc do czynienia z sytuacją, w której Unia Europejska narzuca krajom członkowskim swoje założenia wbrew ich woli. Nie ma tutaj “dyskusji”. Takie kraje jak Polska, Węgry, Czechy, Słowacja czy kraje bałkańskie nie mają zamiaru dzielić z Zachodem problemu niebezpiecznych muzułmanów.

Niestety nie mają wyboru. Unia stosuje iście stalinowskie metody i każdy oporny kraj – chcąc zachować swoją kulturę i religię – będzie musiał płacić UE niebotycznie wysoki haracz.

 

NewsWeb.pl

NewsWeb.pl

Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl

JAK TO SKOMENTUJESZ?