Kraje UE ubezwłasnowolnione! 250 tys. euro HARACZU za nieprzyjętego migranta

Komisja Europejska stworzyła plan, który przewiduje, że państwa członkowskie wspólnoty będą musiały płacić setki tysięcy euro kary za każdy przypadek odmowy przyznania azylu uchodźcy – poinformował, powołując się na nieoficjalne ustalenia “Financial Times”.

Plan karania państw członkowskim miał zostać uzgodniony podczas spotkania Komisji Europejskiej 2 maja. Ma on zostać przedstawiony przez Jean-Claude Junckera w trakcie prezentacji założeń do znowelizowania Konwencji dublińskiej, która reguluje zasady przyznawania azylu w ramach Unii Europejskiej. Mimo, że wysokość kary dla opornych państw została wstępnie uzgodniona, może być jeszcze renegocjowana, choć jej ideą przewodnią jest dotkliwość dla karanego kraju.

Jeśli przepisy weszłyby w życie, a Polska nie przyjęłaby żadnego z 6500 migrantów, na co zgodził się poprzedni rząd, Warszawa musiałaby zapłacić ponad miliard euro.

Kraje członkowskie ubezwłasnowolnione

Mamy więc do czynienia z sytuacją, w której Unia Europejska narzuca krajom członkowskim swoje założenia wbrew ich woli. Nie ma tutaj „dyskusji”. Takie kraje jak Polska, Węgry, Czechy, Słowacja czy kraje bałkańskie nie mają zamiaru dzielić z Zachodem problemu niebezpiecznych muzułmanów.

Niestety nie mają wyboru. Unia stosuje iście stalinowskie metody i każdy oporny kraj – chcąc zachować swoją kulturę i religię – będzie musiał płacić UE niebotycznie wysoki haracz.

NewsWeb.pl

NewsWeb.pl

Napisz do nas: redakcja@newsweb.pl

JAK TO SKOMENTUJESZ?
loading...