Kraje UE ubezwłasnowolnione! 250 tys. euro HARACZU za nieprzyjętego migranta

8

Komisja Europejska stworzyła plan, który przewiduje, że państwa członkowskie wspólnoty będą musiały płacić setki tysięcy euro kary za każdy przypadek odmowy przyznania azylu uchodźcy – poinformował, powołując się na nieoficjalne ustalenia “Financial Times”.

Plan karania państw członkowskim miał zostać uzgodniony podczas spotkania Komisji Europejskiej 2 maja. Ma on zostać przedstawiony przez Jean-Claude Junckera w trakcie prezentacji założeń do znowelizowania Konwencji dublińskiej, która reguluje zasady przyznawania azylu w ramach Unii Europejskiej. Mimo, że wysokość kary dla opornych państw została wstępnie uzgodniona, może być jeszcze renegocjowana, choć jej ideą przewodnią jest dotkliwość dla karanego kraju.

Jeśli przepisy weszłyby w życie, a Polska nie przyjęłaby żadnego z 6500 migrantów, na co zgodził się poprzedni rząd, Warszawa musiałaby zapłacić ponad miliard euro.

Kraje członkowskie ubezwłasnowolnione

Mamy więc do czynienia z sytuacją, w której Unia Europejska narzuca krajom członkowskim swoje założenia wbrew ich woli. Nie ma tutaj „dyskusji”. Takie kraje jak Polska, Węgry, Czechy, Słowacja czy kraje bałkańskie nie mają zamiaru dzielić z Zachodem problemu niebezpiecznych muzułmanów.

Niestety nie mają wyboru. Unia stosuje iście stalinowskie metody i każdy oporny kraj – chcąc zachować swoją kulturę i religię – będzie musiał płacić UE niebotycznie wysoki haracz.

8 KOMENTARZE

 1. To dobre Angela zaprosiła to niech się teraz martwi. Na 100% jestem pewien że w obronie całej grupy Wyszehradzkiej stanie Anglia i Francja , Holandia.

  2

  0
  • Kowal jest takie powiedzenie
   Lepiej nic nie mówic i uchodzić za głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości

   0

   0
 2. Polska przystępowała do UNII EUROPEJSKIEJ a nie do wygodnego przytułku dla nielegalnych imigrantów islamskich z Afryki i Azjii! Przystępowała do UNII EUROPEJSKIEJ, w której miały być reprezentowane interesy krajów europejskich a nie wygody i interesy nielegalnych imigrantów islamskich z Afryki i Azjii!

  4

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here